زلاتان: می‌خواستم بعضی سوئدی‌ها را اذیت کنم

بعد از پست اینستاگرامی زلاتان با پیراهن سوئد گفته می شود او خواهان بازگشت به تیم ملی کشورش است ولی زلاتان بعد از بازی دیشب میلان این شایعات را رد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، زلاتان ابراهیموویچ اخیراً با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود که او را با پیراهن تیم ملی کشورش سوئد نشان می داد اکثر ناظرین را به این نتیجه رسانده بود که قصد دارد دوباره به تیم ملی سوئد برگردد. اما زلاتان این شایعات را رد کرده و به شکلی کنایی می گوید هدفش تنها اذیت کردن بعضی‌ها در سوئد بوده است.

زلاتان ۳۹ساله آخرین باری که پیراهن تیم ملی کشورش را به تن کرده سال ۲۰۱۶ بوده است. چهار سال بعد اما زلاتان عکسی از خودش را در اینستاگرام منتشر کرد که پیراهن تیم ملی سوئد را پوشیده بود. زلاتان در زیر این عکس نوشته بود: " خیلی وقت است همدیگر را ندیده ایم".

پست اینستاگرامی زلاتان که جنجالی شد و به شایعات درباره بازگشت او به تیم ملی کشورش دامن زد

زلاتان دیشب بعد از اینکه در جریان تساوی ۲-۲ آث میلان مقابل هلاس ورونا در ثانیه های پایانی گل تساوی تیمش را زد و البته یک پنالتی از دست داد در مصاحبه با شبکه اسکای وقتی با سوالی درباره اینکه آیا هدفش از آن پست اینستاگرامی اعلام تمایل برای بازگشت به تیم ملی سوئد بوده این شایعات را تکذیب کرد.

زلاتان در پاسخ به شکلی کنایی گفت که تنها می خواسته بعضی از افراد در سوئد را اذیت کند. ابراهیموویچ در پاسخ خبرنگار شبکه اسکای گفت: " نه، فقط می‌خواستم بعضی‌ها را در سوئد اذیت کنم".

از سوی دیگر در سوئد بعد از آنکه تیم ملی این کشور از پنج مسابقه اخیر خود در ۴ بازی شکست خورده در این کشور صحبتهایی درباره بازگشت زلاتان مطرح شده است. اما یان آندرسون سرمربی سوئد اخیراً شانس بازگشت ایبرا به تیم ملی را صفر دانست و گفت: " بعضی‌ها می‌گویند پشت عکس منتشر شده توسط زلاتان برنامه‌ای بوده ولی من نمی‌فهمم منظور چیست. وظیفه من نیست در این باره فکر کنم و نمی خواهم انرژی ام را درباره چنین موضوعی هدر کنم".

بیشتر بخوانید:

میلان ۲-۲ ورونا: زلاتان، ناجی خراب‌کار!

واکنش پیولی به عصبانیت زلاتان از عملکرد میلان

 

 

تگ ها


آث میلان زلاتان ابراهیموویچ فوتبال جهان آث میلان سری آ فوتبال