زلاتان: می خواهم ثابت کنم که مستحق تمدید هستم

زلاتان، ستاره سوئدی میلان مدعی شد این تیم شخصیت خود را مقابل فیورنتینا ثابت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، میلان دیشب با رقم زدن بازگشتی بزرگ در نیمه دوم شکست مقابل فیورنتینا را به پیروزی تبدیل کرد تا همچنان در کورس قهرمانی سری آ حضور داشته باشد. زلاتان، ستاره ۳۹ ساله میلان که گل اول تیمش را در این دیدار به ثمر رساند، مدعی شد هنوز برای تمدید قرارداد عجله ای نداشته و می خواهد خودش را در زمین ثابت بکند.

زلاتان گفت: "بعد از شکست و حذف از لیگ اروپا، حالا اسکودتو را داریم که باید برایش مبارزه کنیم. بازگشتی مانند این بسیار مهم بود. ما روحیه و قدرت ذهنیت خود را نشان داده و اگرچه ۲-۱ عقب بودیم، اما می خواستیم به هر قیمتی پیروز شویم. ما شخصیت تیمی خود را نشان دادیم و باید به این روند ادامه دهیم. من مسئولیت خود را به عهده گرفته و می خواهیم به هر طریقی که می توانم در داخل و خارج از زمین به این تیم کمک کنم.

بازگشت به تیم ملی سوئد؟ میل و علاقه ای بازی کردن بوده و فوتبال برایم لذت بخش است. برای من افتخار بزرگی است که بعد از چند سال دوباره در ترکیب تیم ملی سوئد بازی کنم. سرمربی برای دیدن من در زمین تمرین میلانلو آمد، ما صحبت کردیم و حالا من دعوت شده ام.

تمدید قرارداد با میلان؟ باید در زمین نشان دهم که قادر به انجام چه کاری بوده و ثابت کنم که مستحق تمدید هستم. همه چیز تحت کنترل است، ما رابطه خوبی داریم و خواهیم دید که چه اتفاقی رخ می دهد. در حال حاضر هم عجله ای نیست."

تگ ها


زلاتان ابراهیموویچ آث میلان