زلاتان و افشای راز موفقیت در ۳۹ سالگی

زلاتان، ستاره سوئدی در مورد رار درخشش خود در ۳۹ سالگی صحبت کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، زلاتان در این فصل در ترکیب میلان تولدی دوباره یافته و موفق به زدن گل های فراوانی در لیگ ایتالیا شده است. زلاتان در گفت و گو با سایت یوفا مدعی شد همچنان اهداف بزرگی در سر دارد و او هیچگاه به رضایت کامل دست پیدا نمی کند.

زلاتان گفت: من ۳۹ ساله هستم و با توجه به آنچه انجام داده ام دیگر هیچ تعهدی برای ادامه کار ندارم، اما من همچنان اشتیاق خود را نسبت فوتبال حفظ کرده ام. من هرگز راضی نشده و همیشه اهداف بیشتری می خواهم. من بازیکنان زیادی را ندیده ام که هم سن من بوده و عملکردی من داشته باشند. لحظه ای که سن یک بازیکن بالاتر از ۳۰ می رود شروع به افت می کند، اما من بعد از ۳۰ سالی پیشرفت هم کرده ام.

من از ورزشکاران آمریکایی می شنوم که می گویند بیش از یک میلیون دلار برای شکل دادن به بدن خود خرج کرده اند. من ۳۹ ساله بوده، در بالاترین سطح بازی می کنم و برای روی فرم بودن هیچ پولی نمی دهم. راز موفقیت این نیست که چقدر هزینه می کنید و این راز در ذهن شماست که چقدر حاضرید تلاش و فداکاری کنید. راز این است و هیچ هزینه ای ندارد."

زلاتان معتقد است برای جانلوئیجی بوفون، دروازه بان یوونتوس ادامه دوران ورزشی تا ۵۰ سالگی آسان تر از او است. زلاتان گفت:  "شرایط بوفون آسان است، زیرا او فقط باید بی حرکت ایستاده و ضربات حریف را دفع کند. من باید حرکت کرده، خلق موقعیت کنم، ضربه زده و با مدافعان مبارزه کنم. بنابراین او احتمالا می تواند بدون اینکه در فرم باشد بیشتر در میادین حاضر شود."

تگ ها


آث میلان زلاتان ابراهیموویچ آث میلان سری آ فوتبال