زلاتان: کنار دیگران احساس جوانی می کنم

زلاتان، ستاره سوئدی میلان مدعی شد در کنار دیگر بازیکنان این تیم احساس جوانی می کند....

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان یک بار دیگر در ترکیب روسونری فوق العاده طاهر شده و در دقیقه ۸۳ و با ضربه آکروباتیک، گل برتری بخش این تیم برابر اودینزه را به ثمر رساند. زلاتان در پایان بازی ابراز امیدواری کرد شرایط به شکلی رقم بخورد که هواداران بار دیگر قادر به بازگشت به استادیوم ها باشند.

زلاتان گفت: "گل خوبی به ثمر رساندم، اما کسب پیروزی مهمتر بود و بنابراین این یک گل سه امتیازی است. مسابقه ای بسیار دشوار پیش رو داشتیم، اما ما ثابت کردیم که تلاش کرده، کنار هم هستیم و سختی ها را تحمل می کنیم. در لحظات دشوار است که می توان دریافت تمام اعضای تیم در کنار یکدیگر و به شیوه ای درست تلاش می کنند.

هر لحظه ای که شانسی وجود داشته باشد، همه ما به دنبال دریافت توپ بوده و هر ۱۱ بازیکن فکر می کنیم حالا گزینه ای مناسب در این لحظه محسوب می شویم. تیم واقعا خوب کار می کند و ما به هدفی باور داریم. علیرغم اینکه من میانگین سنی تیم را کمی بالا برده ام، ما یکی از جوانترین ترکیب های های اروپا هستیم و حضور دیگر بازیکنان باعث می شود احساس جوانی کنم. آنها تشته موفقیت و بسیار مشتاق هستند و هرگز در مسابقه یا یک جلسه تمرین راضی نمی شوند.

شانس قهرمانی در سری آ؟ همه چیز خوب پیش می رود، اما همانطور که چند هفته پیش گفتم ما بازی به بازی پیش می رویم. هر مسابقه ای مانند یک فینال است و در ادامه خواهیم دید که در آخر به کجا خواهیم رسید. من امیدوارم که هواداران بتوانند به زودی به ورزشگاه بازگشته و بتوانند میلان خود را از نزدیک ببینند، زیرا ما برای آنها بازی می کنیم و می خواهیم آنها نیز در این ماجراجویی با ما شریک باشند."

تگ ها


آث میلان زلاتان ابراهیموویچ