زلاتان گفت از ۴-۳ نفر متنفر است، از جمله کاوانی

میکل سیانی، هم تیمی سابق زلاتان ابراهیموویچ در لس آنجلس گلکسی، فاش کرد که این ستاره سوئدی از ادینسون کاوانی متنفر است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، زلاتان و کاوانی در پاری سن ژرمن با هم، هم بازی بودند اما با توجه به مشابه بودن پست بازی شان، هرگز نتوانستند زوج خوبی تشکیل بدهند و حتی مهاجم اروگوئه ای مجبور شد برای حضور در ترکیب اصلی، به عنوان وینگر بازی کند.

رابطه این دو خارج از زمین هم چندان خوب نبود و اکنون سیانی که در ال ای گلکسی با زلاتان هم بازی بود، فاش کرد که این بازیکن از هم تیمی اروگوئه ای اش متنفر بوده است.

او در یک گفتگوی اینستاگرامی گفت:" اگر به کاوانی نزدیک هستید، ایبرا از شما خوشش نمی آید. یا با ایبرا هستید یا علیه او.

او به من گفت که در پی اس جی همه چیز خوب بود و همین طور رابطه اش با لورن بلان. تنها کسی که رابطه خوبی با او نداشت، کاوانی بود. او به من گفت که در طول دوران حرفه ا ی اش، از سه-چهار بازیکن متنفر بود که یکی از آنها، کاوانی بود."

این صحبت های سیانی در حالی است که به تازگی امیلیانو اینسوا، مدافع کناری ال ای گلکسی، اعلام کرد که هم تیمی هایش به او گفتند که زلاتان، هم‌تیمی خوبی نبود:" آنها گفتند که او هم تیمی خوبی نبود و به همین دلیل رفت. به عنوان بازیکن، او خیلی خوب بود اما آنطور که آنها گفتند، هم تیمی خوبی نبود."

بیشتر بخوانید:
ضرر هنگفت بارسلونا از خرید ستاره برزیلی
کریس رونالدو و اسنپ شخصی هوایی‌اش!+ عکس 
پوست ستاره کره‌ای در سربازی کنده شد 

تگ ها


آث میلان ادینسون کاوانی زلاتان ابراهیموویچ پاری سن ژرمن فوتبال جهان فوتبال