زلاتان یک بازی حساس دیگر را از دست می‌دهد؟

احتمال غیبت زلاتان ابراهیموویچ در دیدار دوشنبه شب میلان برابر لاتزیو وجود دارد....

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان ابراهیموویچ شب گذشته به شکل رسمی قرارداد خود با میلان را تمدید کرد؛ اتفاقی که باعث خواهد شد فوق ستاره سوئدی تا ژوئن ۲۰۲۲ به کار خود در روسونری ادامه دهد. از طرف دیگر این تمدید قرارداد یک مسئله مهم برای هواداران میلان به حساب می آمد اما نهایتاً آن ها شب گذشته از این نگرانی بزرگ خود درآمدند.

اما زلاتان طی هفته‌های اخیر دائماً با مصدومیت های پیاپی دست و پنجه نرم کرده و این مسئله به او اجازه نداده که به شکل مداوم در ترکیب تیم استفانو پیولی به میدان برود. در واقع همین آسیب دیدگی ستاره سوئدی نیز باعث شده که میلان نتواند نتایج فوق العاده ابتدایی فصل را تکرار کند و حالا رتبه دوم این تیم نیز به خطر افتاده است.

در حالیکه گمانه زنی ها حاکی از آن بود که ابراهیموویچ برای دیدار مقابل ساسولو در دسترس باشد اما این بازیکن در آن مسابقه نیز به دلیل مصدومیت غایب بود. با این حال اکنون حضور زلاتان در دیدار حساس دوشنبه شب روسونری برابر لاتزیو نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در همین راستا کالچیو مرکاتو گزارش داده که زلاتان امروز به شکل انفرادی تمرین کرده و نتوانسته کارهای گروهی را کنار سایر بازیکنان میلان انجام دهد. اکنون این وضعیت باعث شده که حضور فوق ستاره سوئدی در جدال حساس دوشنبه شب مقابل لاتزیو کاملاً با ابهام روبرو باشد.

تگ ها


زلاتان ابراهیموویچ آث میلان