زلاتکو ایوانکوویچ: سپیدرود کارمان را سخت کرده بود

در غیاب برانکو برادرش در کنفرانس حضور پیدا کرد...

در غیاب برانکو برادرش در کنفرانس حضور پیدا کرد

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز سپیدرود مقابل ما بسته بازی می کرد و همین تاکتیک کار ما را سخت کرده بود.

به گزارش مدال، زلاتکو ایوانکوویچ مربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل سپیدرود رشت گفت: بازی امروز تحرک بالایی داشت. خوشبختانه در دقایق پایانی هم برنده این بازی شدیم. در گردش توپ اما نیاز به سرعت بیشتری خواهیم داشت.

وی ادامه داد: بازی بسیار سخت بود. سپیدرود بسته بازی کرد اما نهایتا پرسپولیس با لیاقت برنده این بازی شد. در تیم ما نفرات جدیدی بازی می‌کردند اما در نهایت از بازی و نتیجه راضی هستیم. آرزو داریم سپیدرود برای بقا در لیگ بجنگد و ما هم در لیگ و جام حذفی کارمان را ادامه می‌دهیم.

مربی تیم پرسپولیس در ادامه نشست خبری خود درباره اینکه آینده پرسپولیس در لیگ چه خواهد شد، افزود: به هر حال پرسپولیس یکی از کاندیدای قهرمانی است. باید بازیکنان جدید تطبیق پیدا کنند اما در مسیر خوبی هستیم تا تیم ما قوی‌تر از فصل قبل شود. سه ملی‌پوش جایشان در تیم ما خالی است و قرار است از فردا به تمرینات برگردند و در واقع با این شرایط آنچه را می‌خواهیم به دست می‌آوریم.

زلاتکو درباره بازی کردن نوراللهی و نبودن سایر ملی‌پوشان تصریح کرد: سایر بازیکنان از سرمربی اجازه گرفته بودند و از فردا به تمرینات اضافه می‌شوند.

وی درباره عملکرد تیم ایران در جام ملت‌ها و وضعیت ملی‌پوشان این تیم خاطرنشان کرد: صعود به نیمه نهایی در هر تورنمنتی نتیجه خوبی به حساب می‌آید. ایران تیم خیلی خوبی دارد. اما شاید از شرایطی که حاکم بود خیلی خوب بهره‌برداری نشد. البته جای تاسف هست که تیم ملی می‌توانست بهتر نتیجه بگیرد اما بیشتر از آن نیاز نیست من توضیح دهم.

مربی تیم پرسپولیس درباره بازی کردن نوراللهی با مصدومیت و اینکه بازیکن جایگزین نداشتید، گفت:‌نوراللهی خودش می‌خواست ادامه بازی بدهد و بیرون نیاید. ما تعویض را آماده کرده بودیم که وارد زمین شود اما نوراللهی خودش می‌خواست بازی کند.

زلاتکو در باره عملکرد مهدی شریفی و بودیمیر در پرسپولیس گفت: شریفی بازیکن ارزشمندی است و 6 ماه با ما تمرین کرد. در تیم ما 17 بازیکن وجود دارد که همه شانس یکسانی برای بازی کردن دارند اما در نهایت این سرمربی تیم است که ترکیب را انتخاب می‌کند. اما از آنجا که ما باید در سه جام بازی کنیم این تعداد بازیکن برای تیم ما لازم است.