زلزله در خط حمله پرسپولیس؛ دو خارجی در راه هستند

با تایید مدیرعامل پرسپولیس این باشگاه در نقل و انتقالات زمستانی دو مهاجم خارجی جذب خواهد کرد....

زلزله در خط حمله پرسپولیس؛ دو خارجی در راه هستند

به گزارش خبرنگار مدال، باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب بازیکن خارجی در پست مهاجم است و حال مشخص شده این تیم نه یک باریکن، بلکه دو بازیکن را در این بخش در دستور جذب قرار داده است.
با جدایی جونیور پیش‌بینی می‌شد که پرسپولیسی‌ها یک بازیکن را در پست وی به خدمت بگیرند و حال مدیرعامل این باشگاه مدعی شده دو مهاجم خارجی برای بهبود وضعیت خط حمله سرخ‌ها جذب خواهد کرد. در این میان سه گزینه از طریق باشگاه به کالدرون معرفی شده بود که وی تنها یکی از آنها را پسندیده و یک گزینه دیگر را نیز خود کالدرون به باشگاه معرفی کرده است.
جذب دو مهاجم جدید به کنار گذاشتن حداقل یک بازیکن فعلی این تیم (به جز جونیور) ممکن خواهد بود که در این باره کالدرون به زودی اعلام نظر خواهد کرد. با تایید انصاری‌‎فرد چذب بازیکن در سایر پست‌ها به نظر کالدرون بستگی خواهد داشت و وی هنوز نظری در این باره نداده است.
همچنین مدیرعامل پرسپولیس جدایی علیپور و بیرانوند را تکذیب کرده و مدعی شده این دو تا پایان فصل جاری به طور قطع با پیراهن پرسپولیس به میدان خواهند رفت.

بیشتر بخوانید:
انصاری‌فرد: در فدراسیون نمی‌خواهند پرسپولیس قهرمان شود
چرا پرسپولیسی‌ها از برانکو شکایت نکردند؟

 

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس مهاجم خارجی پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال