زلزله در ذوب‌آهن؛ منصوریان دو بازیکن را اخراج کرد

علیرضا منصوریان پس از ابقا در سمت سرمربیگری ذوب‌آهن دو بازیکن خود را در اختیار باشگاه قرار داد....

به گزارش مدال، علیرضا منصوریان پس از کش و قوس فراوان کار خود را به عنوان سرمربی به صورت مشروط در ذوب‌آهن ادامه می‌دهد. وضعیتی که او را مجبور به انجام برخی تغییرات در لیست تیم کرده و باید این تیم را در آستانه یک خانه تکانی اساسی بدانیم. علاوه بر انتخاب دوباره حسن استکی به عنوان دستیار منصوریان حالا دو بازیکن توسط سرمربی در اختیار باشگاه قرار گرفتند.

محمدباقر صادقی و زبیر نیک نفس با تصمیم علیرضا منصوریان از لیست تیم کنار گذاشته شده و در اختیار باشگاه برای تعیین تکلیف نهایی قرار گرفته‌اند. دروازه‌بانی که در ابتدای لیگ مورد توجه کادر فنی قرار گرفت و شماره یک ذوبی‌ها را بر تن کرد اما با توجه به اشتباهات فراوان خیلی زود جای خود را به یوسف بهزادی و سپس معراج اسماعیلی داد تا همه چیز به ضرر بازیکن با تجربه اصفهانی پیش رود.

زبیر نیک نفس نیز که از سال گذشته زیر نظر علیرضا منصوریان کار می‌کند و جزو بازیکنان فیکس او به حساب می‌آمد از برنامه‌های کادر فنی برای پنج بازی اخیر کنار گذاشته شده تا جا برای بازیکنان جوان تر باز شود. هم‌چنین با توجه به اخباری که به دست رسیده بازیکنان دیگری مد نظر منصوریان برای خروج از لیست وجود دارند که تا روزهای آینده اسامی آن‌ها مشخص خواهد شد.

اخبار مرتبط:

منصوریان به صورت مشروط در ذوب آهن ابقا شد

تگ ها


علیرضا منصوریان ذوب آهن محمد باقر صادقی زبیر نیک نفس ذوب آهن ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال