زلزله 10 ریشتری در لندن؛ لوریس در اندیشه ترک تاتنهام

هوگو لوریس کاپیتان و سنگربان تاتنهام به بازنشستگی در این تیم فکر نمی‌کند و شایعاتی از تمایل او به جدایی از اسپرز و پیوستن به یک تیم آمریکایی به گوش می‌رسد....

به گزارش مدال؛ «هوگو لوریس» که سال 2012 به لندن و باشگاه تاتنهام رفته، حالا از بهترین دروازه‌بانان اروپا محسوب می‌شود. سنگربان فرانسوی از سال 2015 به عنوان کاپیتان تاتنهام برگزیده شد و سال گذشته نقش مهمی در صعود اسپرز به فینال لیگ قهرمانان اروپا ایفا کرد.

اما سنگربان 32 ساله در صحبت با «فرانس فوتبال» زلزله‌ای 10 ریشتری در لندن ایجاد کرد و در خصوص آینده ورزشی خود گفت: «فکر نمی‌کنم فوتبالم را در تاتنهام به اتمام برسانم. چند سال دیگر می‌توانم بازی کنم. سعی می‌کنم نهایت استفاده را از سال‌های پیش رو داشته باشم. دوست دارم اتفاقات جدیدی را هم تجربه کنم. شاید راهی فوتبال آمریکا شوم. نمی‌دانم، همیشه در تعیین اهداف بلند مدت مشکل داشتم. در فوتبال شرایط به سرعت تغییر می‌کند. شاید فوتبالم را در MLS به پایان برسانم.»

او قابلیت‌های بالایی در رهبری دارد و جدایی او قطعاً تاتنهام را برای پیدا کردن جانشین و رهبری در درون دروازه به دردسر خواهد انداخت.

بیشتر بخوانید:

ستاره تاتنهام تمام پیشنهادات خود را به خاطر رئال مادرید رد می‌کند

تگ ها


هوگو لوریس تاتنهام اسپرز لیگ برتر انگلیس اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال