زمانی: بهترین کار این است که فتحی استعفا دهد

حسن زمانی عضو پیشین هیئت‌مدیره باشگاه استقلال در مورد شرایط این تیم صحبت کرد...

عضو پیشین هیئت‌مدیره باشگاه استقلال گفت: با این دسته گلی که به آب داده شده بهترین کار این است که فتحی کنار بکشد و وزارت ورزش یکی مانند علی فتح‌الله زاده را بیاورد که در این اوضاع بلبشویی که استقلال با آن دست و پنجه نرم می‌کند باشگاه را نجات بدهد 
به گزارش مدال، حسن زمانی عضو پیشین هیئت‌مدیره باشگاه استقلال که مدعی است هنوز با استعفایش از این هیئت موافقت نشده و خودش را عضو بیرون مانده این هیئت می‌داند درباره انتشار قرارداد‌های اعضای تیم استقلال صحبت کرد.
* چطور ممکن است متن کامل قرارداد‌های اعضای تیم به دست رسانه‌ها بیفتد؟
این فقط نشان‌دهنده ضعف شدید مدیریت در باشگاه است و باید هرچه سریع‌تر فکری اساسی برای این قضیه بشود وگرنه ممکن است اتفاقات بدتری که پشت‌بند این ماجرا در راه است رخ بدهد که در آن صورت دیگر نمی‌توان ماجرا را جمع و جور کرد. 
* وقتی این موضوع را شنیدید چه فکری کردید؟
این برای باشگاهی با بیش از ۷۰ سال قدمت بد است که اسناد محرمانه اش به این شکل در اختیار دیگران قرار بگیرد. من خودم با شفاف‌سازی‌های مقطعی درباره قرارداد‌های برخی اعضای تیم موافقم، اما نه به این شکل که قرارداد‌ها با جزئیات در اختیار مردم قرار بگیرد. 
* چه پیامد‌هایی برای باشگاه خواهد داشت؟
این قضیه قطعاً پیامد‌های زیاد و تبعات بدی برای باشگاه دارد. انتشار آپشن‌ها و نحوه بسته شدن قرارداد‌ها همگی نشان می‌دهد خیلی از حرف‌های آقایان با آنچه در حقیقت وجود داشته همخوانی ندارند. 
* دیدید برای مهاجم آپشن در نظر گرفته شده اگر گل بزند از ۱۰۰۰ تا ۱۰ هزار دلار پاداش می‌گیرد؟
مهاجم که به تیم نمی‌آید تا در مهمانی شرکت کند! می‌آید گل بزند. 
* چطور این تصمیمات گرفته شده است؟
وقتی تصمیمات هیئتی و غیرکارشناسی باشد حاصلی بهتر از این نخواهد داشت. وزارت ورزش در همه این مسائل دخالت داشته است. قطعاً به موقع درباره این مسائل و خسارت‌هایی که از این طریق به بیت‌المال زده شده است حرف می‌زنم و آن وقت باید تک‌تک افرادی که در این مسائل دخالت داشته‌اند پاسخگو باشند. 
* کدام خسارت‌ها؟
همین مورد آخر وینفرد شفر بود که با آن شکل زشت او را کنار گذاشتند و همین الان ضرر ۳۰ میلیارد تومانی روی دست باشگاه گذاشته‌اند. باشگاهداری که این نیست آبکی یک نفر را بیاورند بعد آبکی هم بگویند تو را نمی‌خواهیم. الان ایسما ۵۵۰ هزار دلار برای فصل بعد قرارداد دارد ولی گفته شده او را نمی‌خواهند. 
* اما امیرحسین فتحی گفته حقوقدان است و معاون ورزشی اش هم حقوق می‌داند.
با این دسته گلی که به آب داده شده بهترین کار این است که فتحی کنار بکشد و وزارت ورزش یکی مانند علی فتح‌الله زاده را بیاورد که در این اوضاع بلبشویی که استقلال با آن دست و پنجه نرم می‌کند باشگاه را نجات بدهد یا حتی مدیری مانند محمدحسین قریب. فتحی در این مدت چه گلی به سر باشگاه زد جز ضرر و زیان مالی و از دست دادن جام.

بیشتر بخوانید: 

استقلالی‌ها: یک نفر به ما خیانت کرده است!

تگ ها


استقلال باشگاه استقلال امیر حسین فتحی حسن زمانی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال