زمانی که دعوا کردم بچه بودم!

مدافع تیم ملی فوتبال گفت که فاصله زیادی بین بازیکنان داخلی و لژیونرها وجود دارد ......

مدافع تیم ملی فوتبال گفت که فاصله زیادی بین بازیکنان داخلی و لژیونرها وجود دارد.

محمدرضا خانزاده پیش از آغاز تمرین امروز (پنجشنبه) تیم ملی فوتبال گفت: خدا را صد هزار مرتبه شکر که تمرینات فوق العاده خوبی داریم و همه تلاش‌مان را برای حضور در جام جهانی می‌کنیم.

وی در مورد اینکه در دوره قبلی جام جهانی روز آخر در لیست تیم ملی قرار گرفت و چقدر امیدوار است تا این بار هم در لیست قرار بگیرد، گفت: روز آخر نبود که در لیست قرار گرفتم. در دوره قبلی قسمت بود که حضور داشتم و این بار هم سعی و تلاشم را می‌کنم تا در لیست نهایی قرار بگیرم.

مدافع تیم ملی کشورمان در واکنش به اینکه، به دلیل درگیری با یک هوادار مدتی محروم بود و فکر می‌کند اکنون به دوران اوج خود بازگشته است، تصریح کرد: آن موقع بچه بودم و دوست ندارم به گذشته برگردم. الان صد هزار مرتبه شکر که خیلی آماده‌ام و تلاش می‌کنم در لیست نهایی قرار بگیرم. همه باید کمک کنند تا تیم ملی نتیجه خوبی در جام جهانی بگیرد.

خبرنگاری از مدافع تیم ملی پرسید که کارلوس کی‌روش تفاوت زیادی بین بازیکنان داخلی و لژیونرها می‌بیند و آیا این مسئله را قبول دارد یا نه که خانزاده گفت: صد در صد تفاوت وجود دارد، خیلی هم وجود دارد. خدا را شکر اینجا امکانات فوق‌العاده‌ای داریم تا بتوانیم اختلاف‌مان را با لژیونرها کم کنیم. کار سخت است، اما تلاش می‌کنیم به سطح آنها برسیم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه ظاهرا جو فوتبال ایران، جو جام جهانی نیست، خاطرنشان کرد: عادت کرده بودیم با اما و اگر به جام جهانی برویم و همه هم خوشحالی کنند. این بار تیم ملی با صلابت راهی جام جهانی شد. باید با همدلی و همبستگی مردم دست به دست داده تا در جام جهانی موفق باشیم.

تگ ها


فوتبال