زمان اردوی نیم‌فصل پرسپولیس مشخص شد/ سرخ‌ها به دنبال 2 بازیکن خارجی

با اعلام رسمی باشگاه پرسپولیس زمان اردوی نیم‌فصل تیم فوتبال پرسپولیس و همچنین برنامه‌های این باشگاه برای جذب بازیکنان خارجی مشخص شد....

زمان اردوی نیم‌فصل پرسپولیس مشخص شد/ سرخ‌ها به دنبال 2 بازیکن خارجی

به گزارش مدال و با اعلام حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، برنامه اردوی زمستانی پرسپولیسی‌ها و همچنین وضعیت جذب بازیکنان جدید توسط این تیم مشخص شد. 

قدوسی در این باره گفته: طبق خواسته کالدرون زمان اردوی زمستانی تیم از ۱۱ تا ۲۳ ژانویه (۲۱ دی تا ۳ بهمن) خواهد بود و او بر اساس سیستم و شرایطی که کادر فنی برای تیم در نظر گرفته محل برپایی  این اردوی خارجی  را انتخاب خواهد کرد. وی همچنین خواهان برگزاری بازی تدارکاتی  هم شده و قرار است مدیر تیم در هماهنگی با مدیرعامل باشگاه نتیجه اقدامات انجام شده را تا قطعیت آن به کالدرون  اطلاع دهد تا اردوی زمستانی سرخ‌ها با کیفیت مطلوب برگزار شود. 

وی در ادامه عنوان کرده: درباره جذب مهاجم در نیم فصل که آقای کالدورن بر آن اصرار دارند هم صحبت شد و به اطلاع آقای کالدرون رسانده که  باشگاه از بین بیش از ۲۰ مهاجمی  که به باشگاه معرفی شده اند  طی یکی دو روز آتی ، سه یا چهار گزینه پیشنهادی که کیفیت بهتری دارند و امکان جذب و شرایط  آنها بررسی شده  را به کادر فنی  معرفی خواهد  کرد. آقای کالدرون هم اگر گزینه ای داشته باشند پس از جمع بندی همه گزینه ها تصمیم گیری خواهند کرد. همچنین جذب هافبک تهاجمی هم حتمی نیست و بستگی به گزینه های پیشنهادی موجود و کیفیت آنها دارد. 
.
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: آقای کالدرون درباره نقل و انتقالات نیم فصل تاکید کرد  که فعلا تمرکزم روی تیم است و همه بازیکنان با جدیت کامل در تمرینات تلاش می‌کنند. به بازیکنانم اعتماد دارم و با توجه به اینکه چه بازیکنانی را می توانیم جذب کنیم درباره نقل و انتقالات نیم فصل تصمیم می‌گیرم و زمان نقل و انتقالات درباره جابجایی هایی احتمالی نظرم را به باشگاه خواهم گفت و عجله ای در این باره نیست چرا که زمان کافی وجود دارد.

اخبار مرتبط:
جلسه مدیرعامل پرسپولیس با کالدرون و پیروانی

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس قدوسی پرسپولیس کالدرون نقل و انتقالات پرسپولیس پرسپولیس ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال