زمان ارسال لیست بازیکنان به AFC مشخص شد

کنفدراسیون فوتبال آسیا تاریخ ارسال لیست های اولیه و نهایی باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا را مشخص کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، رقابت های لیگ قهرمانان آسیا که به دلیل شیوع بیماری کرونا با توقف هفت ماهه روبرو شد از ۲۴ شهریورماه سال جاری به طور متمرکز در کشور قطر در منقطه غرب برگزار می شود تا تیم ها بازی های هفته سوم به بعد خود را برگزار کنند.

از این رو کنفدراسیون فوتبال آسیا از طریق فدراسیون های تابع خود خواست تا لیست اولیه بازیکنان باشگاه هایی که در این تورنمنت حضور دارند را تا اول شهریورماه ارسال کنند.

از این رو باشگاه های پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهرخودرو که نمایندگان فوتبال باشگاهی ایران در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ هستند قرار است شنبه هفته آینده اسامی مدنظر خود را در اختیار فدراسیون فوتبال و کمیته مسابقات AFC قرار دهند.

همچنین با توجه به شیوع بیماری کرونا فرصت پنج روزه ای به باشگاه ها داده شده است تا لیست نهایی خود را تنظیم کرده و تا تاریخ ششم شهریورماه به AFC ارسال کنند. در واقه چهار باشگاه ایرانی فرصت دارند بازیکنان جدید خود را تا همین تاریخ جذب کنند در غیر اینصورت حضور انها در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا منتفی است.

بیشتر بخوانید:
زمان قرعه‌کشی مراحل حذفی لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد

دوحه میزبان قرعه کشی یک چهارم و نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال سپاهان اصفهان تیم فوتبال شهر خودرو مشهد لیگ قهرمانان فوتبال آسیا فوتبال