زمان بازگشت ارلینگ هالند به میادین مشخص شد

ادین ترزیچ، سرمربی جدید دورتموند تایید کرد که ارلینگ هالند از اوایل ماه ژانویه مشکلی برای همراهی این تیم نخواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش و قبل از دیدار حساس دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا مقابل لاتزیو بود که مشخص شد ستاره نروژی این تیم یعنی ارلینگ هالند با مصدومیت از ناحیه همسترینگ روبه‌رو شده و قادر نخواهد بود در چند بازی زنبور ها را همراهی کند.

اگرچه در ابتدا گفته شد مصدومیت ارلینگ هالند باعث خواهد شد که او بین چهار تا شش هفته از میادین دور باشد اما خود این ستاره نروژی اخیراً پستی در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و تایید کرد که شرایط برایش خوب پیش می رود و به زودی باز می گردد.

بعد از گذشت نزدیک به سه هفته از مصدومیت ستاره نروژی حالا سرمربی جدید دورتموند یعنی ادین ترزیچ که اخیراً جایگزین لوسین فاوره شد، تایید کرده که هالند در اوایل ماه ژانویه به میادین باز خواهد گشت. او در این باره گفت: " من امروز او را برای اولین بار ملاقات کردم. ما خوشحال هستیم و شرایط او را بررسی می‌کنیم. او از نظر زمان‌بندی کاملاً برنامه ریزی شده عمل می‌کند و تصور ما این است که از اوایل ژانویه مشکلی برای همراهی ما نخواهد داشت."

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند