زمان بازگشت بیل به میادین مشخص شد

گرت بیل چهارشنبه و در بازی برگشت نه چندان دشوار برابر فوئن لابرادا به میادین باز می گردد تا مشخص شود که از لحاظ امادگی بدنی در چه وضعیتی قرار دارد ......

گرت بیل چهارشنبه و در بازی برگشت نه چندان دشوار برابر فوئن لابرادا به میادین باز می گردد تا مشخص شود که از لحاظ امادگی بدنی در چه وضعیتی قرار دارد.
 26 سپتامبر گذشته و بازی برابر دورتموند، آخرین دیداری بود که بیل توانسته برای رئال به میدان برود. او در این فصل تنها 5 بازی در لالیگا انجام داده و 11 بازی را نیز در تمام رقابت ها از دست داده است.
 گفته می شد که بیل دو هفته پیش به میادین بازخواهد گشت ولی یک مصدومیت مجدد در جریان تمرین سبب شد تا بازگشت او بازهم به تعویق بیفتد و حال مارکا ادعا می کند که اگر تا دو روز دیگر اتفاق دیگری برای ستاره ولزی نیفتد، او از ابتدا در بازی برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری برابر فوئن لابرادا به میدان خواهد رفت. رئال بازی رفت را با دو گل پیروز شده و در برنابئو بازی ساده ای پیش رو دارد.
در تمرین امروز رئال کوواچیچ و ناواس نیز بدون مشکل تمرین کردند و آنها نیز احتمالا همراه بیل در بازی چهارشنبه به میدان می روند. 

تگ ها


اخبار روز گرت بیل رئال مادرید لالیگا فوتبال