زمان بازگشت زلاتان به ترکیب میلان مشخص شد

زلاتان احتمالا مشکلی برای قرار گرفتن در ترکیب میلان در اولین بازی فصل این تیم در لیگ ایتالیا ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی میلان در ماه می و در دیدار این تیم مقابل یوونتوس مصدومیت شده و در نهایت بازی های باقیمانده روسونری و البته رقابت های یورو ۲۰۲۰ را از دست داد. گاتزتا دلااسپورت امروز در گزارشی مدعی شد زلاتان به روند ریکاوری خود در کمپ تمرینی باشگاه ادامه داده و قصد دارد برای اولین بازی میلان در فصل پیش رو برابر سامپدوریا آماده باشد.

زلاتان ۴۰ ساله برنامه ریکاوری را بدون مشکل دنبال کرده و تلاش می کند تا برای اولین بازی رسمی فصل میلان در روز دوشنبه ۲۳ آگوست آماده شود. زلاتان حدودا ۱۰ روز دیگر دویدن را آغاز کرده و در ابتدای ماه آگوست به تمرینات گروهی میلان اضافه می شود. بنابراین او آماده است تا در اولین بازی فصل مقابل سمپدوریا در ترکیب قرار گیرد.

اما اگر ایبرا برای آن مسابقه آماده نباشد، اولیویه ژیرو برای اولین بار سری آ در ترکیب اصلی قرار می گیرد. این مهاجم باتجربه و فرانسوی اخیرا با انتقال دو میلیون یورویی از چلسی راهی میلان شد.

روسونری به ترتیب در ۳۱ ژوئن و هشت آگوست در دیدارهایی دوستانه به مصاف نیس و رئال مادرید می رود و زلاتان قطعا در این دو دیدار غایب خواهد بود. برخی تصور می کردند مصدومیت جدید باعث خداحافظی زلاتان از میادین خواهد شد، اما او قصد دارد حداقل برای یک فصل دیگر با لباس میلان در میادین حاضر شود.

تگ ها


زلاتان ابراهیموویچ آث میلان