زمان بازگشت پوگبا، هنوز هم برای مورینیو یک معما است

در حالی که تصور می شد با بهبود شرایط پل پوگبا، این بازیکن فرانسوی بتواند در چند روز آینده به ترکیب اصلی شیاطین سرخ بازگردد ولی مورینیو همچنان عنوان می کند که درباره زمان بازگشت پوگبا، هیچ اطلاعی ندارد ......

در حالی که تصور می شد با بهبود شرایط پل پوگبا، این بازیکن فرانسوی بتواند در چند روز آینده به ترکیب اصلی شیاطین سرخ بازگردد ولی مورینیو همچنان عنوان می کند که درباره زمان بازگشت پوگبا، هیچ اطلاعی ندارد.

پل پوگبا ستاره فرانسوی یونایتد ۱۲ سپتامبر در دیدار مقابل بازل در لیگ قهرمانان اروپا دچار مصدومیت شد، در ابتدا تصور می شد او بتواند بعد از حدود یک ماه به میادین بازگردد. ولی مدتی بعد مورینیو اعلام کرد که مصدومیت ولی بلندمدت است. حالا در حالی که دوباره بحث بر سر حضور پوگبا در بازی با چلسی مطرح شده بود، مورینیو درباره شرایط این بازیکن چنین گفته است:

راستش را بخواهید، هیچ اطلاعی از وضعیت پوگبا ندارم. من کنترلی روی دوران بهبود وی ندارم. او با ما تمرین نمی کند بلکه به صورت فردی در حال تمرین است. برای مثال، روخو با ما تمرین می کند و شرایطش را زیرنظر داریم. فکر می کنم بعد از وقفه بازی های ملی در نوامبر، آماده بازگشت خواهد بود. ولی درباره پوگبا هیچ پیش بینی یا نظری ندارم.

 

تگ ها


اخبار روز پل پوگبا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال