زمان بازی پرسپولیس و نفت مشخص شد

دیدار مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی پرسپولیس و نفت ۲۹ مهر برگزار می شود ......

دیدار مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی پرسپولیس و نفت ۲۹ مهر برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، برنامه تیم ملی فوتبال و لیگ قهرمانان آسیا کار را برای مسئولان سازمان لیگ فوتبال برای برنامه ریزی لیگ برتر و جام حذفی را سخت کرده است. تیم ملی فوتبال تا ۱۸ مهرماه درگیر دیدارهای دوستانه است و طبق برنامه ای که سازمان لیگ تا الان اعلام کرده، بیستم و بیست و یکم هفته نهم لیگ برتر برگزار می شود. همچنین ۲۵ مهر دیدار دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا میان پرسپولیس مقابل الهال برگزار می شود.

دو دیدار پرسپولیس مقابل صنعت نفت در چارچوب لیگ برتر و برابر نفت تهران در چارچوب جام حذفی هنوز برگزار نشده است. طبق برنامه ای که سازمان لیگ در تاریخ ۲۲ شهریور اعلام کرده دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ۲۹ و ۳۰ مهر برگزار می شود.

در این خصوص سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در گفت وگو با ایسنا درباره تاریخ دیدار پرسپولیس مقابل نفت و صنعت نفت آبادان و برگزار مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار کرد: در نظر داریم که دیدار پرسپولیس و نفت در جام حذفی را در تاریخ ۲۹ مهر برگزار کنیم. ما باید ابتدا مرحله یک شانزدهم نهایی را برگزار کنیم و سپس به سراغ مرحله یک هشتم نهایی می رویم. تاریخ دیدار پرسپولیس و صنعت نفت هم هنوز مشخص نیست.

با توجه به اظهارات فتاحی، برنامه مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی که قبلا اعلام شده بود، به تعویق می افتد.

 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال