زمان برگزاری دیدار استقلال و پدیده تغییر کرد

با نظر سازمان لیگ، ساعت برگزاری دیدار معوقه هفته بیست و یکم لیگ برتر دستخوش تغییر شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در شرایطی که براساس برنامه‌ریزی قبلی قرار بود دیدار تیم‌های استقلال و پدیده از رقابت‌های معوقه هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال ایران دوشنبه ۳۱ خردادماه از ساعت ۱۹:۴۵ به میزبانی ورزشگاه آزادی برگزار شود، زمان برگزاری مسابقه جا به جا شد و با ۳۰ دقیقه فاصله نسبت به زمان‌بندی اولیه، از ساعت ۱۹:۱۵ این مسابقه برگزار خواهد شد.

گفتنی است مصاف استقلال و پدیده قرار بود در اردبیهشت‌ماه طبق برنامه انجام شود که به دلیل حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، برنامه‌ریزی سازمان لیگ تغییراتی را داشت و به ناچار استقلالی‌ها به دلیل همزمانی بازی‌شان با رقابت‌های آسیایی، قادر به انجام مسابقه با پدیده نبودند و تنها این مسابقه از هفته بیست و یکم معوق شد.

استقلال پس از گذراندن یک هفته پرحاشیه در شرایطی مقابل پدیده در ورزشگاه آزادی امشب (دوشنبه) به میدان می‌رود، که برای حفظ جایگاه خود در کورس رقابت مدعیان نیازمند سه امتیاز مسابقه است و از سوی مقابل حریف مشهدی برای انتقام شکست دور رفت در ورزشگاه آزادی به میدان خواهد رفت.

علت اصلی تغییر زمان مسابقه، زمان بلیط بازگشت پدیده‌ای‌ها بود که آن‌ها درخواست تغییر زمان مسابقه را داشتند که با توافق مسئولان دو تیم، زمان بازی تغییر کرد و از ساعت ۱۹:۱۵ این مسابقه حساس برگزار خواهد شد.

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال