زمان بلیت‌فروشی پرسپولیس- تراکتور مشخص شد

باشگاه پرسپولیس نحوه و زمان بلیت‌فروشی دیدار برابر تراکتور در هفته هفدهم لیگ برتر را اعلام کرد. به دلیل مشکل در سامانه فروش، هواداران امروز نتوانستند بلیت تهیه کنند....

به گزارش مدال، حسین قدوسی در گفت‌و‌گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: بلیت فروشی دیدار با تراکتور قرار است از ساعت 8 صبح فردا پنجشنبه آغاز خواهد شود. به همین منظور آقای  یلوه، معاون اقتصادی باشگاه، روز گذشته در جلسه‌ای که به اتفاق مدیرعامل باشگاه داشتیم، درباره قیمت بلیت این دیدار پرس و جو کردند. در نهایت انصاری‌فرد پس از بررسی‌هایی که داشتند قیمت نهایی بلیت‌ها را به ایشان اعلام داشت تا به شرکت توسعه و تجهیز به عنوان متولی فروش الکترونیک بلیت مسابقه‌ برای درج در سایت منتقل شود.
وی ادامه داد: تلاش باشگاه بر این بود فروش بلیت مسابقه از امروز چهارشنبه از طریق سامانه pin90.ir آغاز شود اما مسئولان شرکت توسعه و تجهیز ‌به معاونت اقتصادی اعلام کردند برای رفع یک مشکل فنی و عدم ایجاد مشکل برای هواداران آغاز بلیت‌فروشی به فردا موکول شده است و قول داده‌اند فردا بلیت‌فروشی آغاز شود. بنابر این اعلام، بلیت‌فروشی از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه استارت می‌خورد.
باشگاه پرسپولیس هم از هواداران دعوت می‌کند در این دیدار و در همه رقابت‌های پیش رو بویژه بازی‌های شش امتیازی حضور پرشور و گسترده داشته و حمایت همه جانبه‌ای از تیم داشته باشند و  تا دقیقه 90 از تیم محبوب خود حمایت کنند.
وی در ادامه گفت: تیم فوتبال پرسپولیس انشاالله با هوشیاری هواداران و حمایت آنها  در بازی‌های 6 امتیازی پیش رو که به صورت متوالی برگزار می‌شود به عنوان پرطرفدارترین تیم آسیا نهایت بهره را از ظرفیت هواداران خود می‌برد.
مدیر روابط عمومی پرسپولیس خاطرنشان کرد: باشگاه نیز برای این بازی به فکر منافع تیم و هواداران پرسپولیس است و دیدگاه‌های خود را به مسئولین اعلام داشته است. ما به طور قطع نمی‌خواهیم به حساسیت‌ها دامن بزنیم ولی باید طبق حقوق قانونی از هواداران خود بهره‌مند شویم.
حسین قدوسی اضافه کرد: محمدحسن انصاری‌فرد هم در جلسات روی این مسئله تاکید کرده‌اند که حقوق باشگاه، تیم و هواداران پرسپولیس باید بر اساس قانون، عدالت و انصاف رعایت شود. بر همین اساس، از هواداران عزیز هم می‌خواهیم به محض شروع بلیت‌فروشی این مسابقه برای خرید و تهیه بلیت مسابقه اقدام کنند.

بیشتر بخوانید:

انصاری‌فرد: با امید به مالزی سفر می کنیم

فنایی: از رسانه ها عذرخواهی می کنم

تگ ها


پرسپولیس تراکتور ساکت الهامی یحیی گل محمدی بلیت فروشی الکترونیکی بلیت بازی پرسپولیس بلیت بازی تراکتور لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران حسین قدوسی پرسپولیس Tractor پرسپولیس-Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال