زمان تصمیم گیری رونالدو در مورد آینده مشخص شد

به نظر می‌رسد کریستیانو رونالدو بعد از پایان رقابت‌های یورو در مورد آینده خود تصمیم گیری خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو به امید تکرار درخشش خود در تیم‌های منچستریونایتد و رئال مادرید در سال ۲۰۱۸ به یوونتوس نقل مکان کرد اما اوضاع برای فوق ستاره پرتغالی در سه فصل گذشته هرگز مطابق انتظار پیش نرفته است.

در طول این سه فصل کریستیانو رونالدو هیچ گاه نتوانست با یوونتوس به مرحله پایانی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند. همچنین در فصلی که گذشت انتقاداتی نیز به عملکرد او در دیدار برابر پورتو که منجر به حذف بیانکونری از لیگ قهرمانان اروپا شد، مطرح گردید.

همه این مسائل باعث شده که آینده فوق ستاره پرتغالی در یوونتوس با ابهامات زیادی روبرو شود. برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که رونالدو خواهان جدایی از یوونتوس شده و قصد دارد در تابستان این تیم را ترک کند. در همین ارتباط ESPN گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که کریستیانو رونالدو بعد از رقابت‌های یورو تصمیم قطعی خود را در مورد آینده مشخص خواهد کرد.

این منبع همچنین در گزارش خود ادعا می‌کند که نمایندگان کریستیانو رونالدو به شکل جدی شرایط جدایی او از یوونتوس و البته پیشنهادات این بازیکن را مورد بررسی قرار می‌دهند اما در عین حال می دانند که با توجه به دستمزد بالای این بازیکن و همچنین قیمت زیادش، رقم خوردن این اتفاق دشوار خواهد بود.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ کریستیانو رونالدو یوونتوس