زمان جدایی گواردیولا از منچسترسیتی مشخص شد

بر اساس ادعای سان پپ گواردیولا در سال ۲۰۲۳ و بعد از اتمام قراردادش با منچسترسیتی از این باشگاه جدا خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، پپ گواردیولا دوران موفق و فوق العاده خود در مربیگری را از باشگاه محبوبش یعنی بارسلونا آغاز کرد. او طی چهار فصل حضور در بارسلونا با این تیم به تمام افتخارات ممکن دست یافت و در تاریخ این باشگاه جاودانه شد.

بعد از دوران خیره کننده حضور در بارسا گواردیولا تصمیم گرفت چالش جدیدی را تجربه کند و در سال ۲۰۱۳ هدایت بایرن مونیخ را بر عهده گرفت. اگرچه سرمربی کاتالان نتوانست بایرن را به قهرمانی اروپا برساند اما توانست سبک جدیدی را به فوتبال آلمان تزریق کنند و برخی معتقد هستند که یکی از دلایل قهرمانی این کشور در جام جهانی ۲۰۱۴ نیز همین موضوع بود.

گواردیولا بعد از سه فصل حضور در بایرن مونیخ باز هم در جستجوی یک چالش جدید، این بار هدایت منچسترسیتی را برعهده گرفت. طی چهار سال گذشته باشگاه انگلیسی با گواردیولا تحول بزرگی را تجربه کرده و در حضور بزرگان سه بار قهرمان لیگ برتر شده است. آن‌ها همچنین فصل گذشته تا آستانه فتح لیگ قهرمانان اروپا نیز پیش رفتند اما نهایتاً در بازی فینال کار را به چلسی واگذار کردند.

اما قرارداد گواردیولا با منچسترسیتی تا سال ۲۰۲۳ اعتبار دارد و شایعات زیادی در رابطه با آینده او شنیده می‌شود. در همین راستا سان گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که گواردیولا در سال ۲۰۲۳ از جمع سیتیزن ها جدا خواهد شد و قصد دارد پس از آن چالش حضور در یک تیم ملی را تجربه کند و احتمالا مقصد او حضور در لاروخا و جانشینی لوئیس انریکه در تیم ملی اسپانیا خواهد بود.

تگ ها


پپ گواردیولا منچستر سیتی