زمان حذف یا ماندن استقلال و پرسپولیس مشخص شد

استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده اند یا جای امیدواری است که در جدول بازی ها باقی بمانند؟ این سوالی که تماشاگران استقلال و پرسپولیس مدام از خود می پرسند.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، اخبار در این باره متفاوت است. اما زمان دفاع این دو باشگاه از رای صادره از سوی کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا به پایان رسیده است؛ استقلال – پرسپولیس و گل گهر از خود دفاع کرده اند و کنفدراسیون فوتبال آسیا هم دفاعیات را دریافت کرده است. اما چه زمانی کمیته استیناف تکلیف این سه تیم را مشخص خواهد کرد؟ 

بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا موضوع مجوز حرفه ای  تیم های ایرانی در جلسه اعضای کنترل ورودی کنفدراسیون پنج‌شنبه، ششم ژانویه ۲۰۲۲ برابر با ۱۶ دیماه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. بنابر اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، آیین قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲، روز دوشنبه ۲۷ دیماه در مقر این کنفدراسیون برگزار می‌شود.

در صورتی که مجوز حرفه ای سه تیم یاد شده تایید شود و یا به این تیم ها برای اصلاح ساختار فرصت داده شود تیم های استقلال و پرسپولیس در آیین قرعه کشی مسابقات فصل جدید حاضر می شوند اما در غیر اینصورت دو تیم جدید ایرانی جایگزین تیم های آبی و قرمز خواهند شد.

تگ ها


پرسپولیس تهران استقلال تهران لیگ قهرمانان آسیا