زمان حضور مدافع برزیلی در تبریز

مدافع برزیلی ماشین سازی قرار است در هفته جاری به تمرینات این تیم در تبریز اضافه شود....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، دور جدید تمرینات تیم ماشین‌سازی تبریز از ابتدای هفته گذشته آغاز شده و به جز احمدرضا زنده‌روح و سامان نریمان جهان که از این تیم جدا و به ترتیب راهی گل‌گهر سیرجان و نفتچی آذربایجان شدند، بقیه نفرات در تبریز حضور دارند و برنامه‌های آماده‌سازی را زیر نظر کادر فنی پشت سر می‌گذارند.

حامد لک دروازه‌بان باتجربه ماشین‌سازان طی هماهنگی با هوشنگ نصیرزاده و با اجازه باشگاه، برای انجام کارهای اداری در تهران به سر می‌برد و قرار است که فردا در تبریز خودش را به کادر فنی معرفی کند.

مسیح زاهدی مدافع ماشین‌‌سازی نیز به علت مصدومیت نمی‌تواند در تمرینات گروهی حاضر باشد، زاهدی مشغول پشت سرگذاشتن دوران درمانی است و زیر نظر کادر پزشکی کار می‌کند و وضعیت این بازیکن به علت مصدومیتی که گریبانگیر او شده برای همراهی سبزپوشان در ادامه راه لیگ، نا مشخص است.

ضمن اینکه ادواردوسانتوس مدافع برزیلی ماشین‌سازی که برای تعطیلات سال نو میلادی از ایران خارج شده بود با وجود گذشت یک هفته هنوز بر سر تمرینات حاضر نشده است. باشگاه ماشین سازی برای این بازیکن بلیت بازگشت را تهیه کرده و قرار است او از شهر زوریخ راهی استانبول و پس از آن روز چهارشنبه وارد شهر تبریز شود.

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل ماشین سازی ضمن اعلام این خبر در خصوص آخرین وضعیت پنجره نقل و انتقالاتی این تیم گفت: در تلاش هستیم که تا پیش از بسته شدن پنجره زمستانی مشکلات را حل کنیم اما با وجود اینکه پول طلبکاران آماده است، در پرداخت پول همچنان دچار مشکل هستیم. با این حال نگرانی وجود ندارد. ما بعد از بسته شدن پنجره نیز می‌توانیم مشکل را برطرف و نیازمان را که در خط حمله است با جذب یک بازیکن سهمیه فیفا رفع کنیم.

بیشتر بخوانید:

خرید جدید تراکتور در آنتالیا

تگ ها


فوتبال ایران ماشین سازی وضعیت ماشین سازی هوشنگ نصیرزاده دوسانتوس فوتبال