زمان رونمایی از تیم بعدی کوتینیو مشخص شد؟!

موندو دیپورتیوو ادعا می‌کند که فیلیپ کوتینیو بعد از پایان لیگ قهرمانان اروپا تصمیم خود را درباره آینده اتخاذ خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، فیلیپه کوتینیو ژانویه ۲۰۱۸ و پس از کشمکش های فراوان از لیورپول به بارسلونا پیوست. بارسا برای جذب او ۱۲۰ + ۶۰ میلیون یورو هزینه کرد که گران ترین انتقال تاریخ باشگاه کاتالان تا به امروز محسوب می شود.

کوتینیو امیدوار بود که در بایرن بتواند روزهای خوش گذشته را تکرار کند و حتی این باشگاه را برای دائمی کردن قراردادش تحریک کند. اگر چه روزهای ابتدایی حضور او در بایرن بسیار امیدبخش بود اما رفته‌رفته همان اتفاق بارسا، در مونیخ نیز برایش تکرار شد تا باشگاه آلمانی رسماً اعلام کند که او در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد.

در هفته‌های گذشته صحبت های زیادی در رابطه با آینده ستاره برزیلی مطرح شده است. همچنین بر اساس شایعات این طور به نظر می‌آید که لیگ برتر انگلیس مقصد احتمالی کوتینیو خواهد بود. با این حال و در همین رابطه منبع کاتالانی موندو دیپورتیوو مدعی شده که ستاره ۲۸ ساله فعلا تصمیمی برای مشخص کردن تیم آینده خود ندارد و قصد دارد این کار را بعد از پایان رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در فصل جاری انجام دهد.

تگ ها


بایرن مونیخ فیلیپ کوتینیو بارسلونا