زمان رونمایی از لئو مسی مشخص شد

به نظر می رسد کمتر از یک هفته دیگر موعد رونمایی از لیونل مسی در ترکیب پاری سن ژرمن فرا می رسد....

به گزارش "ورزش سه"، چند هفته ای از انتقال غیرمنتظره لیونل مسی به پاریس سپری شده و هواداران پاری سن ژرمن و البته فوتبال در سراسر دنیا در انتظار اولین بازی این بازیکن در ترکیب این تیم فرانسوی هستند. نشریه اکیپ مدعی شد لیونل مسی برای دیدار هفته بعد پاری سن ژرمن مقابل رنس در لیگ یک فرانسه به لیست این تیم فراخوانده می شود. البته به نظر می رسد مسی بازی را از روی نیمکت شروع کند، اما احتمال دارد برای چند دقیقه شاهد حضور این فوق ستاره ۳۴ ساله در ترکیب پاری سن ژرمن نیز باشیم.

لیونل مسی بعد از کسب عنوان قهرمانی در لباس تیم ملی آرژانتین در رقابت های کوپا آمه ریکا، ترجیح داد در اردوی پیش فصل بارسلونا شرکت نکند و در نهایت هم این باشگاه مجبور به فروش کاپیتان پرافتخار خود شد. اما لئو مسی در هفته های اخیر در تمرینات پاری سن ژرمن حضوری فعال داشته و به نظر می رسد از آمادگی لازم برای قرار گرفتن در ترکیب تیم جدیدش برخوردار است.

تیم مائوریتسیو پوچتینو تا اینجا فصل را بدون در اختیار داشتن ستاره هایی چون نیمار، لیونل مسی، سرخیو راموس و جیحی دوناروما آغاز کرده و البته نتایج خوبی گرفته است. اما به نظر می سد به تدریج ستاره های جدید پاری سن ژرمن نیز به ترکیب اضافه شده و این تیم را به مهیج ترین باشگاه اروپا تبدیل خواهد کرد.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال