زمان قرعه کشی لیگ برتر والیبال مشخص شد

سرپرست کمیته رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال، گفت: بنا به درخواست مدیران عامل باشگاه‌های فعال در این رشته ورزشی، فرصت تسویه حساب باشگاه‌ها به مدت ۱۰ روز تمدید شد....

به گزارش مدال و به نقل از فدراسیون والیبال، شهرام عظیمی افزود: پیش از این و در برنامه تدوین شده برای لیگ‌های مردان، آخرین فرصت باشگاه‌ها برای ارسال برگه تسویه‌حساب مالی با ورزشکاران، کادرفنی و فدراسیون والیبال، ۱۵ تیرماه بود.


وی با یادآوری شرایط کرونایی در ایران و جهان، گفت: بنا به درخواست مدیران عامل باشگاه‌ها و با توجه به شرایط گسترش و شیوع ویروس کووید ۱۹ در برخی استان‌های کشور، مهلت ارسال برگه تسویه‌حساب مالی باشگاه‌ها ۱۰ روز تمدید و تا ۲۴ تیرماه خواهد بود.


سرپرست کمیته رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال با تاکید بر اینکه این فرصت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد، گفت: دیگر زمان‌های اعلام شده قبلی همچنان به قوت خود باقی است و ۲۵ تیرماه آخرین فرصت برای ثبت‌نام نهایی تیم‌ها و واریز مبلغ ورودی به حساب فدراسیون است.


وی ادامه داد: ۱۰ مردادماه هم آخرین فرصت برای ارائه مدارک و ثبت قرارداد بازیکنان و روز دوشنبه ۲۰ مردادماه نیز قرعه کشی لیگ برتر والیبال مردان سال ۹۹ برگزار خواهد شد.


فدراسیون والیبال اعلام کرده در نظر دارد در صورت تایید ستاد ملی مقابله با کرونا، مسابقات والیبال باشگاه‌های برتر و دسته یک مردان را از نیمه‌های شهریورماه آغاز کند.

بیشتر بخوانید:

تعطیلی تیم ملی والیبال برزیل تا پایان ۲۰۲۰

نماینده والیبال ایران در جام باشگاه‌های آسیا کدام تیم است؟

 

 

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال ایران والیبال