زمان معرفی سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان اعلام شد

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران اوایل سال ۹۸ مشخص می‌شود....

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران اوایل سال ۹۸ مشخص می‌شود.

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال گفت: سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران اوایل سال ۹۸ و قبلاً از تورنمنت روسیه مشخص می‌شود.

به گزارش مدال،  لیلا صوفی‌زاده پس از پیروزی تیم فوتسال بانوان ایران برابر روسیه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تیم ملی فوتسال با برگزاری دو مرحله اردوی آماده سازی به مصاف تیم روسیه رفت. با این وجود بازی بسیار خوبی را ارائه کردند.

او افزود: در این که سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان خانم است شکی نیست. اما قرار است آقای رعدی به عنوان مشاور فنی در کنار کادر فنی بانوان کار مشاوره را انجام بدهد و به این شکل او را در کنار بانوانمان داریم.

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال ادامه داد: امیدوارم بتوانیم برای سومین بار قهرمانی در آسیا را به دست بیاوریم. فوتسال دختران ما پتانسیل زیادی دارند و تلاش می‌کنیم تا با برنامه‌ریزی‌های ویژه به آرزوی‌مان برسیم.

صوفی زاده در مورد سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران گفت: اوایل سال ۹۸ و قبل از حضور در تورنمنت روسیه سرمربی تعیین شود. مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ است و یک سال و نیم فرصت داریم اما در تورنمنت روسیه حضور خواهیم داشت و بعد از آن هم برنامه‌ریزی برای اینکه ایران میزبان تیم‌های دیگر باشد یا بازیکنان ما به تورنمنت‌های خارج از کشور اعزام شوند تصمیم می‌گیریم.