زمان معرفی سرمربی جدید تیم ملی مشخص شد

همایون بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال ایران مدعی شد سرمربی تیم ملی تا اواسط هفته آینده انتخاب می‌شود....

به گزارش مدال، حیدر بهاروند در مجمع عادی سالیانه هیئت فوتبال لرستان اظهار کرد: باید برای رشد و توسعه فوتبال هر استان چه از نظر سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شاخص و آیتم‌های مدون تعریف شود. 

وی با انتقاد از حاشیه‌پردازی برخی رسانه‌ها در انتخاب سرمربی تیم ملی بیان کرد: سرمربی تیم ملی را با تدبیر انتخاب خواهیم کرد تا فوتبال ملی ما آسیب نبیند. مربی تیم ملی را نمی‌توانیم با عجله و شتاب انتخاب کنیم.
 
بهاروند با بیان اینکه سرمربی آتی قطعاً تا پایان جام جهانی هدایت تیم ملی را به‌عهده خواهد داشت، تاکید کرد: سرمربی تیم ملی تا اواسط هفته آینده انتخاب و معرفی می‌شود.

 سرپرست فدراسیون فوتبال در ادامه با بیان اینکه AFC چالش بزرگی برای تیم‌های باشگاهی ما با سیاسی‌کاری و اعمال فشار صورت داد، افزود: با رایزنی‌های فراوان و عزم ملی توانستیم میزبانی باشگاه‌های ایرانی را دوباره بگیریم و در روز گذشته شاهد شیطنت‌هایی بودیم که با ایمیل به AFC با صدور بیانیه مجدد از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا شاهد میزبانی  ایرانی در لیگ باشگاه‌های آسیا خواهیم بود و با این رای اقتدار کشورمان و ملت ایران را در ایرانی امن به اثبات رساندیم.

وی در ادامه گفت: فوتبال این روزها با توجه به مقبولیت در سراسر جهان به یک صنعت درآمدزا تبدیل شده و برای توسعه و رشد فوتبال حضور بخش خصوصی قوی و برنامه‌ریزی مدون در همه حوزه‌های مدیریتی در فوتبال می‌تواند باعث پیشرفت هر استان شود.

بهاروند بیان کرد: هیئت‌های فوتبال و ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها با تعامل و برنامه‌ریزی متقابل می‌توانند در توسعه فوتبال هر استان سهم عمده‌ای داشته باشند.

رئیس سازمان لیگ با بیان اینکه خوشبختانه این روزها حال فوتبال لرستان آفتابی است و این مرهون تعامل و همدلی اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان است، اضافه کرد: امیدواریم با حمایت بخش خصوصی شاهد رشد بیشتر فوتبال لرستان باشیم‌.
 
وی گفت: لرستان از نظر مالی و حمایت بخش خصوصی و باشگاه‌داری از استان‌های کمتر برخوردار و ضعیف بوده ولی از نظر وجود استعدادهای ناب و تزریق بنزین سبز از استان‌های برخوردار کشور است و حضور دو بازیکن در ترکیب تیم ملی و بیش از ۷۵ بازیکن در لیگ برتر و دسته اول نشان از پویایی فوتبال لرستان است.

بیشتر بخوانید:
واکنش تند نکونام به حضور قلعه‌نویی در تیم ملی
مربی پرسپولیس خبر داد؛ استوکس از نظر بدنی آماده نیست
رونمایی از شماره پیراهن خرید جدید آبی‌ها

تگ ها


بهاروند تیم ملی ایران سرمربی تیم ملی انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران فوتبال