زمان نشست خبری برانکو و سرمربی کاشیما مشخص شد

زمان نشست خبری سرمربیان تیمهای کاشیما آنتلرز و پرسپولیس پیش از دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد ......

زمان نشست خبری سرمربیان تیم‌های کاشیما آنتلرز و پرسپولیس پیش از دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد.

به گزارش مدال، گروه اول از کاروان پرسپولیس در حالی ساعت 18 امروز (سه‌شنبه) به وقت ژاپن به توکیو رسید که دو تن از مسئولان باشگاه کاشیما آنتلرز به استقبال آنها در فرودگاه آمدند. با توجه به اینکه شهر کاشیما هتل‌های باکیفیتی ندارد، پرسپولیسی‌ها در یکی از هتل‌های شهر ناریتا که در نزدیکی شهر کاشیما قرار دارد، اقامت یافتند.

* پندار خمارلو و امیر حسینی به عنوان نمایندگان باشگاه پرسپولیس جلسه‌ای را با همتایان خود در باشگاه کاشیما آنتلرز داشتند تا در خصوص زمان و مکان تمرین پرسپولیس در کاشیما و موارد اینچنینی هماهنگی لازم صورت گیرد.

* با توجه به اینکه کاروان دوم پرسپولیس (شامل بازیکنان و مربیان) فردا ساعت 18 به توکیو خواهد رسید، دیگر فرصت تمرین برای سرخپوشان فراهم نخواهد شد و از این رو اعضای تیم مستقیم به شهر ناریتا رفته و در هتل اقامت پیدا خواهند کرد.

* پرسپولیس روز پنجشنبه یک جلسه تمرین در زمین تمرین تیم کاشیما خواهد داشت که زمان آن را برانکو مشخص خواهد کرد.

* نشست خبری پیش از بازی سرمربیان کاشیما آنتلرز و پرسپولیس به احتمال خیلی زیاد از ساعت 14:30 روز جمعه به وقت ژاپن (ساعت 8 صبح به وقت تهران) برگزار خواهد شد.

* هوای شهر کاشیما در حال حاضر 10 درجه بالای صفر است و از این نظر تفاوت چندانی با هوای تهران ندارد.

* حمیدرضا گرشاسبی به همراه ابوالفضل روغنی و محمدرضا حاجی‌بیگی عصر امروز (سه‌شنبه) راهی دبی شدند و بعد از چند ساعت اقامت در آنجا همراه با دیگر اعضای تیم‌شان در دبی ساعت پنج بامداد فردا به وقت تهران راهی توکیو خواهند شد.

* پرسپولیسی‌ها با خود آشپز ایرانی هم به ژاپن برده‌‌اند تا طبق برنامه غذایی که کادرپزشکی این تیم ارائه کرده برای سرخپوشان غذا آماده کند.

تگ ها


فوتبال