زمین اجازه بازی به ما نداد / داور مناسب بازی نبود

اهواز - مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: زمین بازی مسجدسلیمان مناسب بازی نبود و ما به انجام بازی مستقیم روی آوردیم....

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی هاشمی نسب شامگاه امروز در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه شرایط زمین چمن ورزشگاه مسجدسلیمان اجازه بازی روی زمین را به ما نداد، اظهار کرد: برخلاف میل باطنی به علت شرایط زمین، بازی مستقیم و بازی روی هوا در دستور کار خود قرار دادیم.

هاشمی نسب بیان کرد: بازی را با دو مهاجم شروع کردیم و نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم و به حریف باختیم که این طبیعت فوتبال است.

وی عنوان کرد: با همه احترامی که برای جامعه داوری قائلم فکر می‌کنم داور امروز برای این بازی مناسب نبود. این بازی ۵۰-۵۰ بود و اگر در نیمه اول توپ فرشاد احمدزاده به گل تبدیل می‌شد، شرایط فرق می‌کرد.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان امیدوارم شرایط خوبی حاکم شود که مردم از دیدن فوتبال لذت ببرند، اظهار کرد: یکسری مسائل هست که در فوتبال حرفه‌ای ما در حد حرف است و در عمل خبری از حرفه‌ای‌گری نیست و این شرایط برازنده مردم خوب مسجدسلیمان نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، تیم فولاد خوزستان عصر امروز با یک گل مغلوب تیم نفت مسجدسلیمان شد.

تگ ها


مهدی هاشمی نسب تیم فوتبال فولاد خوزستان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان