زنان بارسلونا قهرمان لیگ نیمه تمام معرفی شدند

فدراسیون فوتبال اسپانیا تصمیم گرفت تا تیم صدرنشین لیگ بانوان این کشور را به عنوان قهرمان مسابقات معرفی کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالی که این روزها حرف و حدیث در رابطه با ادامه، تعلیق و یا تعطیلی رقابت های فوتبال در لیگ های مختلف دنیا سوژژه اصلی رسانه هاست، فدراسیون فوتبال اسپانیا در ادامه چند کشور دیگر، لیگ فوتبال بانوان خود را پایان یافته اعلام کرد. 

این تصمیم در حالی گرفته شد که تیم ها بازی های هفته بیست و یکم را پشت سر گذاشته بودند و تنها ۹ هفته باقی مانده بود تا دوره از رقابت ها به طور کامل پایان پذیرد اما حالا فدراسیون فوتبال اسپانیا تصمیم به اعلام قهرمان این فصل و در نتیجه پایان دادن به این دوره از بازی اقدام کرد. 

این رقابت ها در حالی به پایان رسید که تیم صدرنشین این رقابت ها یعنی تیم زنان بارسلونا به عنوان قهرمان نهایی معرفی شد. این تصمیم در حالی گرفته شد که بارسایی ها با اختلاف ۹ امتیازی نسبت به تیم دوم جدول رده بندی یعنی تیم بانوان آتلتیکو مادرید، آننها در صدر جدول قرار داشتند. به این ترتیب سه تیم بانوان بارسلونا، آتلتیکو مادرید و لوانته توانستند به عنوان سه رتبه بالای جدول دست پیدا کنند. 

البته آن طور که اعلام شده است حتی با پایان اعلام کردن رقابت های لیگ برتر بانوان، هیچ تیمی از این فصل راهی دسته پایین تر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید:
ضرر هنگفت بارسلونا از خرید ستاره برزیلی
کریس رونالدو و اسنپ شخصی هوایی‌اش!+ عکس 
پوست ستاره کره‌ای در سربازی کنده شد 

تگ ها


فوتبال بانوان فوتبال جهان بارسلونا کرونا بارسلونا فوتبال