زنان فوتبال ایران با پرواز اختصاصی در هند

تیم ملی فوتبال زنان اواخر دی‌ماه با پروازی اختصاصی برای حضور در جام ملت‌های آسیا عازم کشور هند خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی فوتبال زنان ایران در مهرماه سال جاری و در رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا با عبور از بنگلادش و اردن توانست برای نخستین‌بار در تاریخ، به جام ملت‌ها صعود کند و حالا شاگردان ایراندوست بعد از سه ماه پروسه آماده‌سازی، باید اواخر دی‌ماه عازم کشور هند شوند تا در رقابت‌های جام ملت‌های فوتبال زنان آسیا ۲۰۲۲ که به میزبانی کشور هند برگزار خواهد شد، شرکت نمایند.

براساس زمانبندی اعلام شده از سوی AFC، رقابت‌های جام ملت‌های فوتبال زنان آسیا از ۳۰ دی‌ماه آغاز و تا ۱۷ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت و در نهایت ۵ تیم برتر جواز حضور در جام جهانی ۲۰۲۳ که به میزبانی مشترک استرالیا و نیوزلند است، به دست می‌آورند.

ملی‌پوشان فوتبال زنان برای حضور در مسابقات مقدماتی که به میزبانی اردن برگزار شد، با پروازی اختصاصی برای نخستین‌بار در تاریخ، عازم تاشکند شدند و حالا با هماهنگی‌های انجام شده قرار است این‌بار پرواز اختصاصی وارش برای اعزام زنان فوتبالیست به هند اختصاص پیدا کند.

رضا حدادیان مدیرعامل شرکت وارش در گفتگویی در این‌باره توضیح داد: پیرو مذاکره‌ای که با شهاب‌الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال داشتیم، مقرر شد تیم ملی فوتبال زنان جهت حضور در مسابقات جام ملتهای آسیا ۲۰۲۲ – هند که برای اولین‌بار در تاریخ فوتبال زنان ایران این اتفاق رخ داده است، با پرواز اختصاصی وارش به محل برگزاری این رقابت‌ها اعزام شود.

وی افزود: پیش از نیز تیم ملی فوتبال زنان ایران برای شرکت در مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا با پرواز اختصاصی وارش به ازبکستان اعزام شده بود؛ این افتخار بزرگی برای ماست که با فدراسیون فوتبال همکاری می کنیم. نتایجی که تیم ملی فوتبال زنان در مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا در تاشکند رقم زد را جامعه فوتبال فراموش نمی‌کند.

تگ ها


فوتبال بانوان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال