زندانی شدن رونالدینیو را میلیونر کرد!

رونالدینیو بعد از آزادی از زندان در مسیر درآمدزایی موفق عمل کرده است....


به گزارش "ورزش سه"، در سال ۲۰۲۰ بارها شاهد مطرح شدن نام رونالدینیو در رسانه ها بودیم و البته بر خلاف همیشه اسم او نه برای فوتبال، که به علت تخلفات قانونی و جعل سند در جراید شنیده می شد. اما در پایان سال شرایط برای رونالدینیو عوض شد و او در این مدت اخیر ثروت قابل توجهی را به جیب زده است.

بدون شک سال ۲۰۲۰ برای رونالدینیو یک سال سورئال بود. ستاره برزیلی پس از اینکه متهم به جعل گذرنامه شد، ۱۷۱ روز را در زندان و در پاراگوئه گذراند. البته در نهایت او با گذاشتن ۲۰۰ هزار دلار وثیقه آزاد شد و به نظر می رسید این اتفاق پایانی بردرآمدزایی این ستاره برزیلی در قراردادهای تبلیغاتی و همکاری با برندهای مختلف باشد، اما عکس این اتفاق رخ داد و رونالدینیو در این مدت به خوبی موفق به کسب درآمد شده است.

رونالدینیو پس از آزادی چندین فعالیت تبلیغاتی با برندهای جدید انجام داد و بیش از ۸۵۰ هزار دلار دریافت کرد. سپس ستاره سابق بارسلونا در اواخر ماه نوامبر یک موزیک ویدیو در کنار Djonga ضبط کرد و این ویدیو به قدری مورد توجه قرار گرفت که به سرعت موجب درآمدزایی برای او شد.

همچنین رونالدینیو از آخرین ماه سال استفاده کرد در تبلیغات دو محبوب ترین بازی ویدیویی فوتبال یعنی FIFA و PES توافق نامه های جدیدی اضا کرد. بعد از این اقدامات رسانه های برزیل تخمین می زنند که رونالدینیو به راحتی صاحب سود سه میلیون دلاری شده و این روند موید آن است که زندان رفتن چندان هم به ضرر او نشد.

تگ ها


تیم ملی برزیل رونالدینیو برزیل