زندان در انتظار داور متقلب صربستانی

دادگاه عالی ورزشی در صربستان حکم سنگینی برای سربجان اوبرادوویچ صادر کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، بالاخره و بعد از سه سال دست سربجان اوبرادوویچ، داور صربستانی رو شده و مشحص شد او در سال ۲۰۱۸ دچار تخلف شده است. سربجان اوبرادوویچ در جریان پیروزی ۲-۰ اسپارتاک سوبوتیکا مقابل رادنیکی نیش در لیگ صربستان در سال ۲۰۱۸ دو پنالتی بسیار بحث برانگیز اعلام کرد که هر دو پنالتی نیز تبدیل به گل شد. این بازی در مرحله پلی آف لیگ برگزار شده و برنده قادر به کسب سهمیه لیگ اروپا بود.

پنالتی دوم که در دقیقه ۷۸ اعلام شد بسیار عجیب و بحث برانگیز بود و سربجان اوبرادوویچ بدون هیچ برخوردی در محوطه صحنه را پنالتی تشخیص داد. همچنین میلان پاکوف، بازیکن رادنیکی نیش در طی دو دقیقه دو کارت زرد دریافت کرده و به شکل عجیبی از زمین اخراج شد. این مهاجم که اکنون در تیم ستاره سرخ بلگراد بازی می کند، به عنوان شاهد اصلی در جلسه دادرسی دادگاه شرکت کرد و قاضی از او در خصوص آن مسابقه توضیحاتی خواست.

بدین ترتیب دادگاه در نهایت تصمیم گرفت حکم ۱۵ ماه زندان را برای سربجان اوبرادوویچ صادر کرده و همچنین او به مدت ۱۰ سال از انجام هر گونه فعالیت در فوتبال صربستان منع شد.

اما جرایم داوری در صربستن اخیرا به شدت افزایش یافته و هفته گذشته، اسلاویسا کوکزا علیرغم رفع اتهام پس از بازجویی از پلیس در رابطه با تحقیقات در مورد جرایم سازمان یافته، از سمت ریاست فدراسیون فوتبال صربستان استعفا داد.

تگ ها


صربستان