زنده‌روح: پایین جدولی‌ها شرایط خاصی دارند

هافبک گل‌گهر سیرجان معتقد است در ۹ هفته پایانی فصل تیم‌های پایین جدولی با شرایط ویژه‌تری بازی‌های خود را دنبال می‌کنند....

به گزارش "ورزش سه"، احمدرضا زنده‌روح در حاشیه تمرین امروز گل‌گهر سیرجان اظهار کرد: تمریناتمان را در روزهای اخیر کردیم ولی یک سری از تست‌های بازیکنان ما مثبت و مشکوک درآمد. گویا کیت‌های آزمایشی ایراد داشت ولی خدا را شکر نفراتی که تست‌هایشان مثبت شده بود، هیچ علائمی نداشتند.

او ادامه داد: به یکباره متوجه شدیم که چند نفر از اعضای تیم مبتلا به کرونا هستند، اما پس از چند روز که از بیمارستان دی آمدند و دوباره آزمایش گرفتند، مشکل خاصی وجود نداشت. تمریناتمان را هم به خوبی دنبال کردیم و زیر نظر کادر فنی روندی که در پیش گرفته بودیم را ادامه دادیم و سعی داریم به آمادگی قبل از تعطیلات برسیم و با قدرت لیگ را ادامه دهیم.

هافبک گل‌گهر سیرجان یادآور شد: حدود دو، سه ماه تمرینات گروهی نداشتیم و یک مقدار از شرایط ایده‌آل خارج شدیم، اما تمام تلاش ما این است که به آمادگی خوبی تا شروع بازی‌ها برسیم و تلاش خود را برای کسب نتایج بهتری انجام می‌دهیم.

زنده‌روح اضافه کرد: فشار در تمام مقاطع لیگ روی همه تیم‌ها وجود دارد، به ویژه آنهایی که در انتهای جدول هستند و شرایط خاصی دارند. امیدوار هستم با روندی که پیش رو گرفتیم و انگیزه‌ای که بچه‌ها در این مدت داشتند، بتوانیم روند خوبمان را ادامه دهیم و برای ماندن در لیگ برتر امیدوار باشیم.

او در مورد انتقال از ماشین‌سازی به گل‌گهر در نیم‌فصل و تاثیر مسائل مالی در این انتقال گفت: تصمیم سه جانبه‌ای بین من و دو باشگاه انجام شد و انتقالم از نظر مسائل مالی به گل‌گهر کمک کرد و به سود هر سه طرف بود.

تگ ها


گل گهرسیرجان احمد رضا زنده روح