زنده؛ اولین خرید بزرگ تابستانی بارسلونا در نوکمپ (عکس)

مراسم معارفه سرخیو آگوئرو، مهاجم جدید و ۳۳ ساله بارسلونا آغاز شده است....

به گزارش "ورزش سه"، عصر امروز سرخیو آگوئرو، ستاره جدید و آرژانتینی بارسلونا در تست های پزشکی این باشگاه شرکت کرده و ساعتی قبل برای بستن قراردادی دو ساله راهی باشگاه شد. سرخیو آگوئرو در ادامه و به رسم همیشگی برای گرفتن عکس های یادگاری و معارفه وارد استادیوم نوکمپ شد تا اولین تصاویر از این مهاجم ۳۳ ساله روی چمن ورزشگاه اختصاصی بارسا منتشر شود.

سرخیو آگوئرو در اولین واکنش بعد از قطعی شدن انتقال با بارسلونا گفت: "فکر کنم که تصمیم درستی گرفتم و این یک گام رو به جلو برای من بود.

از نظر من در حال حاضر کیلیان امباپه بهترین مهاجم دنیاست. البته شما باید لیونل مسی را کنار بگذارید چرا که من معتقدم او در تاریخ بهترین است."

آگوئرو سالها با لئو مسی در آرژانتین زوج خط حمله را تشکیل داده بودند و حالا آنها در بارسا همبازی هستن. مسی و آگوئرو هم طلای المپیک در پکن ۲۰۰۸ و جام جهانی زیر ۲۰ سال در سال ۲۰۰۵ را به دست آوردند.

مهاجم آرژانتینی شنبه گذشته آخرین بازی خود با لباس منچسترسیتی در آخرین دقایق فینال لیگ قهرمانان اروپا را مقابل چلسی انجام داد و حالا به بارسلونا پیوست.

اکانت رسمی باشگاه بارسلونا نیز هنگام اعلام خبر قطعی شدن انتقال سرخیو آگوئرو، لحظه گلزنی او در سال ۲۰۱۱ برابر کویینز رنجرز پارک و گزارش خاص مارتین تایلر را یادآوری کرده و به این شکل ورود این مهاجم باتجربه را اعلام کرده است.

آگوئرو تا به حال ۱۶ بار مقابل بارسا بازی کرده است (۱۱ بازی با اتلتیکو و پنج بار با سیتی) و شش گل به ثمر رسانده است.

بارسا در سال ۲۰۱۴ نیز سعی در جذب آگوئرو داشت، اما این اتفاق رخ نداد و بارسلونا برای خرید لوئیز سوارز اقدام کرد.

تگ ها


لیونل مسی سرخیو آگوئرو فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال