زنده روح: آقای زنوزی، ما را دریابید!

احمد زنده روح هافبک گلزن ماشین سازی از زنوزی می‌خواهد که به فکر پرداختی‌های آنها باشد....

به گزارش مدال، احمد زنده روح شماره شش، هفت گله ماشین سازان یکی از سوپرایزهای این تیم برای لیگ برتر بوده است و با گل های که زده نقش پررنگی را در موفقیت های این تیم تبریزی داشته است. درخصوص دیدار با گل گهر سیرجان صحبتی با او داشتیم که در ادامه می خوانید.

احمد زنده روح در خصوص دیدار با گل گهر گفت: ما شرایط فوتبالی خیلی خوبی داریم، خوب بازی می‌کنیم و خوب هم نتیجه می‌گیریم ولی این دلیل نمی شود مغرور شویم و گل گهر را دست کم بگیریم وگرنه غافل گیر می شویم ولی هدف ما این است که با سه امتیاز این دیدار به رده پنجم برسیم و لیگ را غافل گیر کنیم.

هافبک گلزن ماشین سازی گفت: این که بگویم گلزنی برایم مهم نیست، اینطور نیست. از گلزنی های خود خوشحال هستم ولی مهمتر از گلزنی ها بردهای تیم است. تلاش می‌کنم همین روند را هم در گلزنی و هم موفقیت تیم ادامه دهیم ولی باید مسئولان باشگاه هم مشکلات ما را حل کنند و حاج رسول را با بازیکنان تنها نگذارند.

زنده روح درخصوص مشکلات تیم ادامه داد: ما فردا یک بازی مهم داریم، نمی خواهم زیاد در مورد مشکلات صحبت بکنیم ولی از آقای زنوزی مالک محترم باشگاه درخواست می‌کنم که ما را دریابند و به اندازه نتایجی که گرفتیم به بچه ها ارزش بدهند. اکنون انتظارات ما بیشتر از هر کسی از شخص ایشان است. اعتقادا دارم که ایشان از اینکه ما در چند ماهه گذشته ریالی دریافتی نداشته ایم بی خبر هستند وگرنه در مرام ایشان نیست که بازیکن جوان او که صد تومن قرارداد دارد با جیب خالی در تعطیلات به خانه برگردد.

بیشتر بخوانید:

زنده روح: می‌خواهم در کورس آقای گلی بمانم/بازی سختی با استقلال داشتیم

 

تگ ها


فوتبال ایران مصاحبه اختصاصی احمد زنده روح ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال