زنده‌روح: برد تیم مهم‌تر از گلزنی من است

احمد زنده‌روح هافبک گلزن گل گهر، پیروزی این تیم را مهم‌تر از گلزنی خود می‌داند....

به گزارش خبرنگار مدال، احمد زنده‌روح با هفت گل زده در رده سوم بهترین گلزنان لیگ قرار گرفته است ولی به عنوان یک هافبک، برترین گلزن لیگ به شمار می‌رود. وی هفت گل برای تیم ماشین‌سازی زده و اکنون راهی گل گهر شده است و فردا مقابل سایپا باید اولین دیدار رسمی خود را برای این تیم انجام دهد.

احمد زنده‌روح درخصوص دیدار گل گهر و سایپا گفت: جایگاه دو تیم در جدول لیگ باعث شده است تا این دیدار از حساسیت خاصی برخوردار شود و به نوعی می‌توان این دیدار را 6 امتیازی دانست که ما برای خروج از شرایط فعلی به این امتیاز نیاز داریم.

هافبک گلزن گل گهر در خصوص آمادگی سیرجانی‌ها برای این دیدار گفت: تمرینات خوبی داشتیم و چند دیدار تدارکاتی نیز باعث شناخت بیشتر کادر فنی از بچه‌ها و همچنین هماهنگی بیشتر بین بازیکنان شده و الان تیم در شرایط خوبی است که امیدواریم با یک برد کار خود را برای نیم فصل دوم پرانرژی آغاز کنیم.

زنده‌روح درخصوص ادامه گلزنی‌های خود در تیم جدید توضیح داد: من یک فوروارد نیستم و در وظایف فنی من گلزنی تعریف نشده است. من نیز تلاش می‌کنم در قالب تیم برای موفقیت و سه امتیاز دیدار تلاش کنم ولی هیچ بازیکنی از گلزنی بدش نمی‌آید هر چند صادقانه بگویم که برای من برد تیم مهم‌تر از گلزنی است و دوست دارم فردا گل گهر برنده بازی باشد و اگر هم گل زدم که چه بهتر.

بیشتر بخوانید:
جلالی: با یک تیم غیرقابل پیش‌بینی بازی داریم
صادقی: امیدوارم دیگر از داوری‌ها ضربه نخوریم

تگ ها


گل گهر اخبار گل گهر فوتبال ایران بازیکنان گل گهر احمد زنده روح گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال