زنده‌روح: بهترین خاطره ۹۹ را با گل‌گهر داشتم

هافبک گل‌گهر بهترین اتفاق برای او در سال گذشته را بقای این تیم در لیگ برتر عنوان کرد....

به گزارش "ورزش سه"، احمدرضا زنده‌روح پس از دیدار تدارکاتی مقابل خوشه طلایی با اشاره به شرایط گل‌گهر عنوان کرد: پس از دوری چند هفته‌ای از میادین بخاطر تعطیلی بازی آخر سال و عید نوروز، تمرینات خوبی را در روزهای گذشته پشت سر گذاشتیم و یک مسابقه تدارکاتی خوب انجام دادیم.

او ادامه داد: خوشبختانه در دیدار تدارکاتی مقابل خوشه طلایی توانستیم از نظر تاکتیکی به خواسته‌هایمان برسیم و برنامه‌های کادر فنی را در زمین پیاده کنیم. خدا را شکر شرایط خوبی داریم و در هفته پیش رو نواقص تیمی را برطرف خواهیم کرد تا شروع خوبی در سال جدید داشته باشیم.

هافبک با تجربه گل‌گهر در خصوص فراز و نشیب تیمش در لیگ بیستم اظهار کرد: ما شروع خوبی در این فصل داشتیم، اما تیم ما تغییرات زیادی داشت و اینکه بخواهد همیشه خوب باشد، زمان می‌بُرد و یک جاهایی هم کل مجموعه خودمان مشکل داشتیم و این نتایج رقم خورد.

زنده‌روح یادآور شد: امیدوارم در نیم‌فصل دوم نمایش بهتری داشته باشیم و با تجربه‌تر و عاقلانه‌تر کار کنیم و از جایگاهی که الان در آن هستیم، بالاتر برویم.

او در مورد شرایط بدنی خود گفت: خدا را شکر شرایطم خوب است و مشکل خاصی ندارم. امیدوارم بتوانم به تیم کمک کنم و مثمر ثمر باشم.

هافبک کرمانی گل‌گهر در خصوص بهترین اتفاق سال ۹۹ برای او و تیمش گفت: بهترین خاطره برای ما بقای گل‌گهر در لیگ برتر بود چون من و چند بازیکن دیگر در شرایط سختی به تیم اضافه شدیم و خوشبختانه با همراهی همه تیم توانستیم در لیگ برتر بمانیم.

تگ ها


گل گهرسیرجان احمد رضا زنده روح