زنده‌روح: به دنبال بهترین نتیجه مقابل استقلال هستیم

بازیکن تیم فوتبال ماشین‌سازی از آمادگی این تیم برای حضور مقابل استقلال تهران در هفته اول لیگ برتر نوزدهم خبر داد....

به گزارش مدال، احمدرضا زنده روح در خصوص شرایط فعلی تیم ماشین سازی گفت: با پشت سر گذاشتن تمرینات فصل بدنسازی، رفته رفته به مرحله‌ای می‌رسیم که از نظر بدنی در شرایط مسابقه قرار می‌گیریم. واقعا تمرینات پرفشاری را پشت‌سر گذاشتیم که برای ما خیلی مفید بود و فکر می‌کنم از نظر بدنی شرایط ایده‌آلی داریم. با تدابیر کادرفنی، بازی‌هایی را انجام دادیم که از لحاظ تاکتیکی با هم هماهنگ شویم. با وجود اینکه تیم تغییرات زیادی داشت اما تا حد زیادی توانستیم به هماهنگی با هم برسیم و با این شرایط فکر می‌کنم بتوانیم شروع فصل خوبی را داشته باشیم.

زنده‌روح در مورد کیفیت تیم امسال ماشین سازی گفت: شاید بیش از 80درصد تیم تغییر کرده است. یک سری بازیکن جوان و همچنین بازیکنان با تجربه‌ای به ما اضافه شدند و کمی زمان می‌برد تا بخواهیم به شرایط ایده‌آلی که مدنظر کادرفنی است برسیم اما با تمرینات و بازی‌هایی که انجام دادیم به شرایط خوبی رسیدیم. با وجود اینکه قرعه سختی به ما خورده اما سعی می‌کنیم از ابتدای فصل شرایط خوبی را برای خودمان رقم بزنیم و مطمئن باشید از ماشین سازی در فصل جدید حرف‌های زیادی می‌شنوید.

وی در مورد کیفیت ادواردو ماشا مدافع برزیلی ماشین سازی گفت: او مدافع خوبی است و کیفیت کاملا خوبی دارد. به نظر من اختلاف او نسبت با سایر بازیکنان خارجی که به تمرینات ما آمدند، کاملا مشهود است.

هافبک ماشین سازی در مورد تقابل این تیم با استقلال در هفته اول لیگ برتر گفت: مطمئنا بازی هفته اول ما با استقلال، نسبت به بازی دوستانه‌ای که با این تیم انجام دادیم، صد در صد از نظر کیفیت بازی، تفاوت خواهد داشت. از روز اول برای یک نتیجه خوب و روند مثبت کارمان را شروع می‌کنیم و قطعا مقابل استقلال یک بازی خیلی خوب را از لحاظ کیفی انجام خواهیم داد. نتیجه بازی را نمی‌توان پیش بینی کرد اما ما مقابل استقلال به دنبال بهترین نتیجه هستیم. به دنبال این هستیم که فارغ از نتیجه برد یا باخت، در هر بازی بهترین عملکرد را داشته باشیم چرا که ما ماشین سازی هستیم و دوست داریم هرتیمی که مقابلمان قرار می‌گیرد را ببریم.

بیشتر بخوانید:
برنامه هفته اول و دوم لیگ برتر نوزدهم اعلام شد

 

تگ ها


احمدرضا زنده روح بازی استقلال ماشین سازی استقلال ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال