زنده‌روح: تا روز آخر بالای جدول هستیم

هافبک گل‌گهر معتقد است تیمش به هیچ عنوان مستحق شکست مقابل پدیده نبود....

به گزارش "ورزش سه"، بازگشت میلاد زکی پور به سمت چپ خط دفاعی که در دیدار اخیر گل گهر برابر ذوب آهن محروم بود، باعث شد تا احمدرضا زنده روح به پست تخصصی خود در هافبک دفاعی برگردد و بتواند نمایش موثرتری برای سیرجانی ها در برابر پدیده داشته باشد. زنده روح در گفت و گو با خبرنگار ما از شکست در دیداری صحبت کرد که به عقیده او کمترین شانس گل گهر در آن یک تساوی بود.

زنده روح با ابراز ناراحتی از شکست بی موقع مقابل گل گهر گفت: طی هفته های گذشته نتایج بسیار خوبی کسب کرده بودیم. از لحاظ مسائل روحی تیم در شرایط ایده آلی قرار داشت و در طول هفته هم با صحبت های آقای قلعه نویی کاملا تفکر برد مقابل پدیده را در ذهن مان طراحی کرده بودیم. در جریان بازی اما متاسفانه اتفاقاتی رخ داد که نتوانستیم به آن چه که لیاقتش را داشیم برسیم. به هیچ عنوان مستحق شکست نبودیم، کمترین حق ما در بازی با پدیده کسب یک امتیاز بود.

وی در مورد صحنه جنجالی که در اوایل نیمه دوم با برخورد ارسال منشا به دست مدافع پدیده رخ داد تاکید کرد: در این مورد صحبت های لازم شده و من دیگر نمی خواهم صحبتی انجام دهم. هیچ‌وقت درباره داوری صحبت نکردم و الان هم می‌گویم فقط امیدوارم که در هفته های باقی مانده قضاوت‌های خوبی ببینیم. 

هافبک گل گهر در پاسخ به این سوال که آیا تیمش می تواند رقابت سنگین برای کسب رتبه سوم را برنده شود گفت: رقبای بزرگی را برای کسب رتبه سوم پیش رو داریم. همین که توانسته ایم در حال حاضر در جای سوم جدول بایستیم نشان می دهد که پتانسیل و لیاقت این رتبه را داریم. کار برای حفظ این رتبه سخت است ولی ما هم نشان داده‌ایم که تیم شایست ای هستیم و مطمئن باشید که تا آخرین روز لیگ این رقابت ادامه خواهد داشت.

تگ ها


گل گهرسیرجان احمد رضا زنده روح