زنده‌روح: دورتر از قایدی و رفیعی هستم

هافبک گل‌گهر تاکید می‌کند شرایط نامطلوبی که قبل از تعطیلات لیگ برتر داشتند، برای آنها تکرار نمی‌شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، احمدرضا زنده‌روح درباره برتری گل‌گهر در دیدار اخیرش مقابل صنعت نفت عنوان کرد: بازی خوب و منسجمی انجام دادیم و سعی کردیم نکاتی که کادر فنی تیم با ما داشتند را در زمین پیاده کنیم و سه امتیاز را بگیریم؛ خوشبختانه بازی بهتری از حریف انجام دادیم، تیم برتر بودیم و شایستگی گرفتن این سه امتیاز را داشتیم.

او ادامه داد: موقعیت‌های زیادی مقابل صنعت نفت داشتیم و به نظرم می‌توانستیم با تفاضل گل بیشتری برنده شویم، اما مهم سه امتیاز بود که خدا را شکر گرفتیم و شرایط‌مان را بهتر کردیم. این برد کمک زیادی به ما کرد تا به آرامش برگردیم و با شرایط بهتری فصل را ادامه دهیم.

هافبک گل‌گهر که نمایش تاثیرگذاری برابر صنعت نفت داشت و پاس تک‌گل تیمش را داد، عنوان کرد: هدف من کمک و سربلندی تیمم است و در هر زمانی که نیاز باشد، بهترین کار را انجام می‌دهم تا تیم رو به جلو حرکت کند و به گل برسد. علیزاده هم خیلی خوب از آن سانتر استفاده کرد و ضربه سر دقیقی زد که جا دارد از او هم تشکر کنم.

زنده‌روح درباره اینکه همراه با مهدی قایدی و سروش رفیعی در صدر جدول پاسورهای لیگ برتر است، گفت: از این اتفاق خوشحال هستم ولی واقعا کار من سخت‌تر از قایدی و سروش است چون من شاید فقط روی ارسال‌ها یا پاس‌های بلند بتوانم پاس گل بدهم و آمارم را بهتر کنم، اما آن دو نفر هافبک هجومی و مهاجم هستند و آزادی عمل بیشتری دارند و علاوه بر ضربات ایستگاهی، در خط حمله هستند. دوست دارم بهترین پاسور لیگ شوم، اما موفقیت گل‌گهر مهم‌تر از هر چیز است.

او پیرامون دیدار فردای گل‌گهر مقابل پارس جنوبی در جام حذفی گفت: ما مرحله به مرحله پیش می‌رویم تا به فینال برسیم و اگر خدا خواست و شایسته بودیم، قهرمان شویم. فردا هم مثل بازی‌های لیگ برتر تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا سربلند از ز مین بیرون بیاییم و به مرحله بعد صعود کنیم.

تگ ها


گل گهرسیرجان احمد رضا زنده روح لیگ برتر خلیج فارس فوتبال