زنده روح: سربازی واقعی! میدان تیر هم رفته‌ام

هافبک فجر امیدوار است انتهای داستان خودش و تیمش در این فصل خوش باشد....

به گزارش ورزش سه، احمدرضا زنده روح در مورد شرایط فجر و تمریناتی که در تعطیلات لیگ انجام دادند به خبرنگار ما گفت: تمرینات خوبی انجام دادیم و باشگاه هم پیگیر بود که تیم را تقویت کند و چند تا از بچه ها نیز به جمع ما اضافه شدند که امیدوارم همه ما در کنار هم نیم‌فصل دوم را خوب شروع کنیم و نتایج خوبی بگیریم و نتایج تقریباً بد نیم فصل اول را جبران کنیم.


او در مورد علت اینکه چرا برخلاف بازی های ابتدای فصل هر چه جلوتر رفتند نتوانستند نتیجه بگیرند ادامه داد: ما یکی از تیم هایی بودیم که از لحاظ زمین ضرر کردیم. امیدوارم مسئولین پیگیر باشند و شرایط را بهتر کنند و تیم ما بتواند عملکرد بهتری داشته باشد. اینکه قرار شده ما به استان دیگری برویم به مسئولان شهری برمیگردد. چه برای نساجی در مازندران و چه برای فجر در استان فارس جای تاسف دارد که تیم هایشان به دلیل نداشتن یک زمین مناسب به یک استان دیگر بروند و این یک فشار مضاعف به بازیکن می‌آورد که هر هفته خارج از شهر خودش بازی و سفر کند. این مسئله کار ما را سخت می کند و باید از این به بعد بیشتر تمرین و ریکاوری و فشار زیادی را تحمل کنیم اما چاره ای نیست و باید این شرایط بد را بپذیریم تا بتوانیم تیم مان را به جایگاهی که در شأن باشگاه و مردم شیراز است برسانیم.


هافبک دفاعی فجر در مورد دیدار با گل گهر تیم سابقش در هفته هفدهم از رقابت های لیگ برتر نظرش را اینگونه بیان کرد: بالاخره گل گهر نشان داد که کیفیت فنی خیلی خوبی دارد. یکسری اتفاقات برایشان افتاد و فکر می‌کنم لیاقتشان جایگاه بالای جدول است و حقشان این رتبه ای نیست که الان دارند. صددرصد من هم انگیزه زیادی در برابر تیم سابقم و دوستانم دارم، امیدوارم هم من و هم تیمم عملکرد خیلی خوبی داشته باشیم. گل گهر بازیکنان و کادر فنی بسیار خوبی دارد.


زنده روح در پاسخ به این سوال که فجر در لیگ برتر می‌ماند یا خیر گفت: کادر فنی،عوامل باشگاه و بازیکنان تمام تلاششان را می‌کنند یک نیم‌فصل خوب را شروع کنیم و ادامه بدهیم، امیدوارم نتایج قابل قبول بگیریم و جایگاه خوبی کسب کنیم.


این بازیکن که از مهره‌های کلیدی گل گهر در فصل گذشته بود و تنها یک پاس با بهترین پاسور شدن لیگ فاصله داشت و حتی به یکی از اردوهای تیم ملی نیز دعوت شد الان به دلیل شرایط نه چندان خوب تیمش زیاد به چشم نمی آید در این باره گفت: صد در صد همین طور است. با توجه به شرایط فصل گذشته اتفاقات خوب فوتبالی می توانست برای من رخ دهد و خیلی امیدوار بودم و تا حدی هم به آن هادست پیدا کرده بودم. انتقال از گل گهر به فجر یک نوع چالش محسوب می شود و سختی های خودش را داشت اما این را در نظر بگیرید که تمام بچه ها تلاش کردند تا بهترین نتایج را بگیریم و انشالله آخر این داستان به خوبی تمام شود. طبیعی است وقتی یک تیم بعد از چند سال دوری به لیگ برتر صعود می‌کند کمی شرایط متفاوتی داشته باشد ولی این موضوع را به فال نیک می گیریم و انشاالله در ادامه اتفاقات بهتری بیفتد.


زنده روح که دوران خدمت خود را در فجر می گذراند در مورد اینکه در دوران آموزشی همانند دیگر سربازان خدمت می کنند یا خیر افزود: ما به میدان تیر رفتیم و دوره آموزشی خود را هم گذرانده ایم و وظایف خود را انجام دادیم. آن عکسی هم که چند وقت پیش از من و بازیکنان سرباز فجر با لباس سربازی منتشر شد داشتیم در میدان تیر،تیراندازی می‌کردیم! خدا بخواهد دوره آموزشی ما هم دارد تمام می شود.

تگ ها


احمد رضا زنده روح فجر سپاسی