زنده روح: می توانستیم سه امتیاز را بگیریم

هافبک میانی و چپ پای گل گهر در ادامه روند موفقیت آمیزش در این تیم شب گذشته در بازی حساس برابر پرسپولیس دو پاس گل به همتیمی هایش داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، احمدزنده روح هافبک تیم گل گهر یکی از معدود بازیکنانی است که در هم در جدول گلزنان و هم جدول پاس گل حضور فعال دارد. او که بعد از حضورش از نیم فصل در گل گهر نتوانسته بود نیم فصل اول در ماشین گل بزند در هفته های اخیر برای سیرجانی ها هم گل زده و هم پاس گل داده و یکی از کلیدی ترین مهره های تیمش در کسب ۱۱ امتیاز از ۵ بازی آخر بوده است. زنده روح شب گذشته و در برابر پرسپولیس دو پاس گل داد تا یکی از موثرترین بازیکنان تیمش در کسب این مساوی مهم و ارزشمند باشند.


زنده روح درباره این بازی گفت:"بازی خیلی سختی بود. می دانستیم مقابل قهرمان لیگ بازی داریم و فکر می کنم ما واقعا در نیمه اول نمایش خوبی داشتیم و نشان دادیم می توانیم تیم خوبی باشیم."


او افزود:" ما در همان نیمه اول گل زدیم اما در نیمه دوم با ترس از گل خوردن شروع کردیم و متاسفانه از پرسپولیس عقب افتادیم با این حال برگشت ما به بازی نشان می دهد که تیم از نظر ذهنی تیم بزرگی شده است که می تواند به بازی به این مهمی بازگردد. ما در بازی قبلی مقابل نفت مسجدسلیمان هم همین شرایط را داشتیم و این نشان می دهد گل گهر و بازیکنانش شخصیت بزرگ بودن را پیدا کرده اند. با وجود اینکه می توانستیم برنده بازی باشیم اما یک امتیاز هم بد نیست و به بازی آخر امیدواریم."


هافبک چپ پای گل گهر که در این بازی دو پاس گل داد تعداد پاس گل هایش را به ۴ رساند درباره این موضوع گفت:" خیلی خوشحالم که توانستم به تیمم در این بازی حساس کمک کنم. امیدوارم در هفته آخر هم بتوانم بازیکن مفیدی باشم که نتیجه لازم را بگیریم و فصل را خوب تمام کنیم."


او درباره شرایط گل گهر در هفته اخیر هم افزود:" در این چند هفته اخیر همه بچه ها به این نتیجه رسیدند که  شرایط خاصی است باید همه جوره کنار هم باشند و هرکسی هر کاری از دستش برمی آید برای موفقیت تیم انجام بدهد که این اتفاق درگل گهر خداراشکر رخ داد. لیاقت بچه ها جایگاهی بهتر از جایگاه فعلی است امیدوارم در هفته آخر نتیجه خوب بگیریم."


زنده روح در این رابطه که در هفته های اخیر گل می زند و پاس گل می دهد گفت:" از شروع نیم فصل هدفم این بود که برای تیمم بازیکن موثری باشم. برایم مهم نبود گل بزنم و پاس گل بدهم اما خداراشکر می کنم که در هفته آخر که هفته های مهمی بودند هم گل زدم و هم پاس گل دادم. همه بچه های تیم تلاش زیادی می کنند و من هم یک عضو کوچک از این تیم هستم."


او با بیان اینکه هنوز برای صحبت قطعی از ماندن در لیگ برتر زود است گفت:" اگر سه امتیاز بازی با پرسپولیس را می گرفتیم خیالمان راحت می شد اما قسمت این بود که همه چیز به بازی آخرکشیده شود. مطمئن باشید هفته آخر تلاشمان را می کنیم بهترین نتیجه را بگیریم و مطمئن باشید که تیم در لیگ برتر می ماند."


هافبک ۲۸ ساله گل گهر در پایان درمورد برنامه اش برای فصل آینده گفت:" هنوز یک بازی دیگر مانده و تمام تمرکزمان روی بازی با ذوب آهن است. وقت برای فصل آینده و تصمیم گیری هست."

بیشتر بخوانید:

ابراهیمی: هفته بعد در اصفهان جشن می گیریم

نیمه دوم ارزش یک برد راداشت/بازیکنان شخصیت بالایشان را نشان دادند

 

 

تگ ها


گل گهرسیرجان احمد رضا زنده روح فوتبال ایران گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال