زنده روح: وظیفه من در تیم گلزنی نیست

احمدزنده روح هافبک دفاعی چپ پای گل گهر از نیم فصل که به این تیم پیوسته یکی از بهترین بازیکنان بوده و عملکرد خوبی را در ترکیب تیمش داشته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گل گهر در دوبازی پیاپی برابر شاهین بوشهر و ماشین سازی نمایش خوبی داشت و توانست به دو برد پیاپی و روحیه بخش دست پیدا کند. احمدزنده روح هافبک این تیم که در تعطیلات نیم فصل از ماشین سازی به گل گهر آمد در این دوبازی هم در زمره بهترین بازیکنان تیمش بود و نقش موثری در کسب شش امتیاز داشت.


او در ارتباط با شرایط تیم گل گهر در آستانه بازی حساس با فولاد خوزستان گفت:" یک بازی سخت و مهم داریم. با دو بردی که به دست آوردیم شرایط روحی مان خیلی خوب شده است. بچه ها از نظر روحی و جسمی در شرایط خوبی هستند. "


او افزود:" تمرینات خوب و منظمی را انجام دادیم و امیدوارم بتوانیم در این بازی که خیلی سخت است نتیجه خوبی بگیریم. درست است که میزبان هستیم اما فولاد تیم زهردار و خطرناکی است. ما باید بهترین نمایش را مقابل این تیم داشته باشیم و نتیجه خوبی بگیریم تا شرایطمان در جدول بهتر شود."


زنده روح در رابطه با اینکه آیا گل گهر پتانسیل ماندن در لیگ برتر را دارد گفت:" بچه ها به جایی رسیده اند که شرایط را کاملا درک کرده و می دانیم که نباید هیچ اشتباهی انجام بدهیم. باید با تمرکز بالا در هر بازی حضور پیدا کنیم . من واقعا با این شرایطی که الان در تیم می بینم خیلی امیدوارم که با نتایجی که می گیریم فصل را با یک رتبه و در جایگاهی خوب تمام کنیم."


او اضافه کرد:" گل گهر لیاقت حضور در رتبه های خوب جدول دارد و ما تمام تلاشمان را می کنیم تا این سختی ها را پشت سر بگذاریم و به آنچه که لیاقتش را داریم برسیم."


هافبک گلزن گل گهر که در این فصل ۸ گل با لباس ماشین سازی و گل گهر به ثمر رسانده درباره اولین گلش در گل گهر در این ارتباط گفت:" من نتوانستم به اندازه نیم فصل اول برای گل گهر هم گل بزنم اما تمام تلاشم را کردم که با تمام توانم در زمین حضور داشته باشم و اهدافی که کادرفنی دارد را انجام بدهم. وظیفه من گلزنی نیست نیست اما فکر می کنم که آنچه که کادرفنی خواسته توانستم در زمین به خوبی انجام بدهم و از عملکرد خودم راضی هستم و فکر می کنم وظیفه ام را انجام داده ام."


او افزود:" شرایط گل گهر با ماشین سازی متفاوت است، هرتیمی یک برنامه و تاکتیکی دارد و من به عنوان بازیکن موظف هستم که کارهای تاکتیکی را انجام بدهم. آرزو می کنم هم خودم وهم بقیه بچه ها در این بازی های باقیمانده در بهترین شرایط باشند تا با نتایج خوب لیگ را تمام کنیم.

بیشتر بخوانید:

کمندانی: فقط پرسپولیس لایق قهرمانی بود

صحبت های مجید جلالی درباره رفت و برگشت به گل گهر

 

 

تگ ها


گل گهرسیرجان احمد رضا زنده روح فوتبال ایران گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال