زنده‌روح: گل‌گهر هیچ وقت به صدر توجهی نداشته

هافبک تیم فوتبال گل گهر معتقد است که بدشانسی دلیل اصلی نتیجه نگرفتن این تیم در دو دیدار برابر پیکان و نفت آبادان بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، احمد زنده روح هافبک تیم فوتبال گل گهر سیرجان که در هفته های گذشته اثر بسیار مثبتی در روند تیمی شاگردان امیرقلعه نویی داشته، در گفتگویی با ما در رابطه با شکست ۲ بر ۱ مقابل نفت آبادان بیان کرد: بازی خوبی بود. فکر می کنم کسانی که بازی را دیدند، متوجه شدند که تیم ما خیلی خوب شروع کرد و خوب اداره کرد. خیلی موقعیت داشتیم که می توانستیم به پیروزی برسیم، ولی یک دو هفته ای است که بدشانسی گریبان ما گرفته است. متاسفانه روی دو سه موقعیتی که تیم آبادان ایجاد کرد، گل خوردیم. اما این راه ادامه دارد و امیدواریم در بازی های آینده این دو شکست را جبران کنیم.


زنده روح سپس در رابطه با از دست رفتن صدر توضیح داد: ما زمانی که در صدر هم بودیم، توجهی نداشتیم. بالاخره لیگ ادامه دارد و هنوز هفته های زیادی مانده است و تغییرات زیادی ایجاد خواهد شد. خدا را شکر اینقدر تیم خوبی داریم که در هر دو بازی گذشته، بازی را واگذار کرده ایم ولی موقعیت های زیادی برای گلزنی داشته ایم. بدشانسی گریبان ما را گرفته. امیدوارم از این هفته شرایط تغییر کند.


هافبک تیم فوتبال گل گهر سپس در رابطه با دیدار بعدی تیمش در مقابل شهرخودروی مشهد توضیح داد: بازی سختی خواهد بود ولی محکوم به بردن هستیم و نمی خواهیم از شرایط خوبی که داشتیم، دور شویم. 


زنده روح که تاکنون دوبار برای تیمش پاس گل در هفته های گذشته ارسال کرده، حرف هایش را اینطور خاتمه داد: امیدوارم این هفته بچه ها تمرکز بیشتری داشته باشند تا بتوانیم با کمک همه عوامل خوب با حس خوبی وارد زمین شویم و به شرایط خوبی که داشتیم، بازگردیم.

تگ ها


گل گهرسیرجان احمد رضا زنده روح