زنده؛ لحظه به لحظه با اخبار جدایی مسی از بارسلونا

به نظر می رسد که لیونل مسی در آستانه جدایی از باشگاه بارسلونا قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، شاید کمتر کسی گمان می کرد که مسئله جدایی لیونل مسی از بارسلونا تا این حد جدی شود اما این اتفاق رخ داده و طی دقایق گذشته تمام منابع معتبر گزارش دادند که فوق ستاره آرژانتینی در خواست جدایی خود را به باشگاه کاتالانی ارسال کرده و می خواهد هر طور که شده نوکمپ را ترک کند.

در اینجا لحظه به لحظه اخبار جدایی مسی و واکنش ها در این باره را تحت پوشش قرار خواهیم داد.

۲۳:۰۰: توئیت عجیب باشگاه لوکوموتیو مسکو که عکسی از مسی با پیراهن این تیم را منتشر کرده است: "خوب داشتیم برای یک سورپرایز آماده می شدیم."

۲۲:۵۵: واکنش لوئیس فیگو به اخبار جدایی لیونل مسی از بارسلونا: "اوه یک لحظه تاریخی دیگر"


۲۲:۴۹:کارلس پویول این‌گونه در صفحه توییتر خود از لیونل مسی حمایت کرد: " همه احترام و تحسین ما برای لئو. دوست من ما از تو حمایت خواهیم کرد.

۲۲:۴۵: آلفردو مارتینز، خبرنگار نزدیک به باشگاه بارسلونا اعلام کرد که لیونل مسی دیگر در تمرینات این باشگاه شرکت خواهد کرد.

۲۲:۳۵:اسپورت مدعی شد که جدایی لیونل مسی از بارسلونا حالا بیش از هر زمان دیگری به حقیقت نزدیک شده و این بازیکن به سمت درهای خروج بلوگرانا می رود.

۲۲:۱۵:اوله آرژانتین که یکی از نشریات معتبر این کشور محسوب می شود نیز تایید کرد که لیونل مسی درخواست خروج خود را به سران باشگاه بارسلونا ارائه داده است.

۲۲:۱۰: فابریتزیو رومانو خبرنگار مطرح اسکای اسپورتس نیز خبر درخواست جدایی مسی از بارسلونا را تایید و اعلام کرد که دقایق آینده جلسه ای فوری در باشگاه کاتالانی برگزار خواهد شد.

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا