زنده: لحظه به لحظه با حواشی شهرآورد پایتخت

کمتر از یک سال پس از حذف پرسپولیس در شهرآورد جام حذفی، این دو تیم یک بار دیگر در این رقابت‌ها به مصاف هم می‌روند....

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان یحیی گل‌محمدی و فرهاد مجیدی که در هفته‌های اخیر با نمایش‌های درخشان خود چشم هواداران را به خود خیره کرده‌اند، پس از پیروزی در لیگ برتر، حالا تقابل جذابی را در جام حذفی خواهند داشت.

نکته جالب درباره شهرآورد ۹۶ این‌که استقلال و پرسپولیس دقیقا دو ماه قبل باهم رودررو شدند و هواداران فوتبال فرصت این را خواهند داشت تا دوباره تقابلی جذاب را به نظاره بنشینند.

دربی بار دیگر بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود اما حضور ۲۰ خبرنگار و ۳۵ عکاس باعث خواهد شد تا هیچ چیز از چشم هواداران فوتبال دور نماند؛ اینجا تحریریه "ورزش سه" تمام تلاش خود را خواهد کرد تا کوچکترین حواشی و جزئیات را در اختیار شما قرار دهد:

۹:۲۰ - نکته جالب این دربی حضور بوژیدار رادوشویچ روی نیمکت پرسپولیس خواهد بود. او غیبتی نزدیک به دو ماهه در اردوی سرخپوشان داشت.

۹:۱۰ - علیرضا فغانی برای هفتمین بار شهرآورد را سوت می‌زند و به رکورد محسن ترکی می‌رسد. دو قضاوت آخر فغانی با نتیجه تساوی همراه بود.

۹:۰۰ - برای اولین بار در تاریخ پرسپولیس و استقلال در فاصله کمتر از یک سال دو بازی در چارچوب جام حذفی برگزار می‌کنند.

۸:۴۵ - افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس در حالی جلسه هماهنگی را ترک کرد که پیش از آن با عصبانیت نماینده صداوسیما را مورد خطاب قرار داده بود.

۸:۳۰ - روزنامه گل با روتیتر جالبی به استقبال دربی رفته: «زنگ انشا تمام شد، حالا زنگ حساب است» اشاره این تیتر به بیانیه پرتعداد اعضای دو تیم در هفته های اخیر است.

۸:۱۵ - آخرین خبر از اردوی استقلال این است که وریا غفوری کاپیتان این تیم اجازه بازی را کسب کرده است.

۸:۰۰ - این بازی تحت تاثیر مصدومیت عیسی آل‌کثیر، کمال کامیابی‌نیا و سیدجلال حسینی برگزار خواهد شد و شاید غیبت همین سه بازیکن، نتیجه شهرآورد را تعیین کند.

تگ ها


پرسپولیس تهران استقلال تهران